Svatebni šaty - slušá tutu sukně s top i baculkám?

moudra_sova1
25. črc 2019

Ráda bych se vdavala v tutu sukni s topu, ale na netu jsou fotky samych hubených nevest, zatimco ja jsem baculatá. Nemáte fotku at už vaší nebo kamaradky, která neni uplny hubeňour?

beatac
25. črc 2019

@moudra_sova1 něco takoveho? 🙂

trdelnik234
25. črc 2019

Ahoj, fotku nemam a mam tusaka, ze ziadna kamoska by mi nedovolila ju tu zavesit.
Kolko merias? Na vysokej oplacanej to nemoze byt az take zle, ako tychto dvoch fotkach.
A vyskusala si tutu s topom v obchode? Daj foto.
P.S. Oblec sa tak, aby si sa pacila hlavne sama sebe. Urcite budes krasna nevesta.

trdelnik234
25. črc 2019

Este doplnim, ze ak mas pekne lytka, tak zvol kratsiu tutu suknu, kech je vidno kolena. Potom zalezi ci mas pas, boky, brucho a tak. A top na ramienka?

miguelita88
25. črc 2019

Takhle těžko říct, každá postava je jiná. Záleží, jak jsi vysoká, jaké máš nohy, ramena, ruce. Podle toho řešit délku sukně, styl vršku atd. Každopádně mi přijde, že tutu sukně objem přidávají, ani na jednom obrázku mi sukně nepřijde lichotivá.

barulina
25. črc 2019

@beatac kde se ztratila soudnost?

trdelnik234
25. črc 2019

@barulina
Ale taaak no. Si predstav slecnu na obrazku c.2 v takych tych kratasoch pod zadok, co sa teraz nosia.
Toto je oproti tomu decentne.

bayt
25. črc 2019

@beatac Promiň, že to napíšu tak natvrdo, ale toto by si na sebe žádná svéprávná baculatá žena neměla vzít 😃 Omlouvám se 😃.

sudylichozrout
25. črc 2019

@barulina mam byt uprimna, nebo korektni? 🙂

sudylichozrout
25. črc 2019

@bayt tak tak.

bbn
25. črc 2019

@sudylichozrout
@bayt holky, ale mně to zas tak hrozný nepřijde. Takhle “baculaté” holky budou prostě ve všem “baculaté”, ten materiál se nikam neschová. Mně naopak přijdou hrozný šaty, ať už svatební nebo letní, které jsou jak pytel, aby jakože zakryly ty nedostatky, a visí na nich dolů. Když se ta tutu sukně ženě líbí a umí ji nosit s gracií, tak ani ta “velikost” nevadí. Třeba ta první fotka se mi i líbí, proč ne.

j.a.n.i
25. črc 2019

@bbn No, nevim, me osobne tahle sukne prijde hrozna na komkoli, komu uz bylo 7 let...

claire90
25. črc 2019

Uvažovala jsem o tom, ale zavrhla jsem to, abych nebyla ještě dvakrát tak objemná. Jenže já jsem k tomu hroznej prcek (158cm) a jít mi sukně třeba hned od prsou jak je nahoře, vypadala bych jak s nějakou tělesnou vadou. Určitě někde vyzkoušej a nakonec dej hlavně na svůj pocit. Je to tvůj den, tak ať jsi spokojená sama se sebou 🌹

guinea
25. črc 2019

@moudra_sova1 Mně tedy přijdou dospělé ženy v tomto typu sukně jako "diblice", co si nějak nevšimly, že jim už není 12 let. Dospělá kamarádka (30+) si toužil vzít tuhle sukni na firemní večírek, ale stačilo, aby se na mou radu v té sukni vyfotila. Podle fotky sama uznala, že je prostě TRAPNÁ. A to má luxusní modelkovskou postavu... Takže asi tak.

leilinka1234
25. črc 2019

Tylovku jsem si pořídila než jsem byla těhotná s první. Měla jsem 54 kilo a 165 cm a vypadala jsem na dvacet (prý teda 😀). Teď po druhém porodu mám ještě nějaké to kilo navíc, jsem lehce pod šedesátkou a tu sukni bych si na sebe nevzala 🙈 dle mého to je móda pro hubený holky.

guinea
25. črc 2019

@claire90 Je fajn, když je nevěsta spokojená sama se sebou, ale jak by jí ta spokojenost dlouho vydržela, když ostatní by byli v šoku?

dora13
25. črc 2019

Ono to hodne zalezi i na celkovem vyzoru, ja jsem treba hubena, a v tutu sukni vypadam jak debil, proste tricetileta zenska, co si nevsimla, ze ji neni 12 — a tento pocit uprimne mam z 90 procent zen, na kterych jsem to videla.
Kazdopadne dokud si to nevyzkousis, tak nezjistis, treba to zrovna tobe sluset bude🙂

bayt
25. črc 2019

@guinea
@dora13 Já jsem měla tuhle sukni na svatbě. Ne teda moc vrstev, že bych vypadala jak baletka, to ne. K tomu hedvábné bílé tílko a bylo to myslím fajn 🙂

trdelnik234
25. črc 2019

@bayt
Jaku suknu z viac vrstiev?

snahnah
25. črc 2019

Ty fotky nahoře, furt lepší než sešněrovaná v nepadnoucím korzetu s prdelí na zádech. Opticky to aspoň vytvoří pas.

trdelnik234
25. črc 2019

@snahnah
Ja tam pas velmi nevidim, ale ak mas niekde odkaz na fotku s prdeli na zadech, tak sem s nou

trdelnik234
25. črc 2019

Inak na tych fotkach au ja tak najlepsie tie doplnky, topanky napriklad ujdu

janablizka
25. črc 2019

No nevím asi bych volila nějaké šaty,ale záleží na Tobě je Tvůj den a Tvá svatba oblékni si to v čem se cítíš dobře.

bayt
25. črc 2019
lida9
25. črc 2019

slusi ti to, libi se ti to, citis se v tom dobre? tak to vynes do spolecnosti ... ja posledni dobou po Praze koukam jak puk, co si obliknou turiste na sebe... tak proc ne baculka tutu sukni?? umet nosit svoje kila s gracii je umeni🙂

drep
25. črc 2019

Mně přijde na obou fotkách, že se ženy nechaly unést tím, že je ta sukně na věšáku hezká a už moc neřešily, jestli jsou i ony hezké v té sukni. Zvolila bych něco lichotivějšího (čímž nemyslím nepadnoucí korzet), ale pokud se v tom někdo cítí, tak mu to přeju.

journals
Autor odpověď smazal
Zobraz
journals
25. črc 2019

... a hlavně nekombinovat tutu sukni a converse. Když vidím takovou nějakou nevěstu, tak fakt nechápu. A že jich je!

trdelnik234
25. črc 2019

@journals
A nie je to jedno?

journals
25. črc 2019

@trdelnik234 Myslíš můj komentář ke Converskám?

ah1234
25. črc 2019

Ja som teda hubenour ale taketo sukne prenachavam svojej 11 rocnej sesterke a radsej si dal slusivu suknu "pre dospelych" 🙂 moja svagrina na 27 a nosi ich - vyzera smiesne. Je jemne pri sebe, ale to s tym nic nema.. myslim, ze je jedno, ako ma clovek postavu, dospely v tomto vyzeraju smiesne. Ale na druhej strane, je to tvoja svadba a ak si v tom prides slusivo a vhodne, tak kaslat na to no..