Vdávaly byste se těhotné?

keilin
1. lis 2018

Ahoj, zajímalo by mě, jestli by jste se některá vdávala i s břichem. Nevím jestli když už to vydrželo tak dlouho jestli nepočkat po porodu ale říkám si pro a proti..jestli se radši vejít do šatů pokud to půjde 🙂 a mít svatbu v teplém období ale to zase budu kojit nebo si odpustit vysněné šaty a vdávat se ještě před porodem s břichem ale pak už budeme konečně rodina jak se patří. Co myslíte děkuji 🙂

krupka3
1. lis 2019

Ja mela svatbu s kojenou 8m dcerou a nikomu to nedoporucuji. Radeji bych se vdavala s brichem (a to jsem nikdy driv nechtela) nebo pak o dost pozdeji.

martiniquest
1. lis 2019

Vdavala jsem se ve 30tt a nemenila bych. Svatba byla malinka, nenarocna, jen foceni, obrad, obed a dort (za coz jsem byla rada, bylo to svym zpusobem alibi nemit okazalou svatbu). Chtela jsem, aby se syn narodil do manzelstvi, a to z nekolika duvodu - jednak nikdy nevite, co se tomu druhemu stane a manzelstvi mnohe resi, a pak jsem se nechtela stresovat zarizovanim svatby s malym miminem. Kazdy to vidi jinak, kazdy ma jine preference. Univerzalni odpoved neexistuje

jannym
1. lis 2019

Vdavala jsem se v 7 mesici, na svatbu jsem manzelovi kyvla v srpnu na dovolene a v listopadu na dusicky jsme meli svatbu, jak manzel prohlasil bylo nutne provest akci dokud je nalomena a dojata z tehotenstvi jinak by me zas se svatbou poslala do...

kos_atka
2. lis 2019

@astyna88 tohle bylo jediný,z čeho jsem mela hrůzu Narazila jsem tu totiž na maminku,které se to stalo Prý za ty fotky byla rada,já bych se na ne koukat nemohla Totez se mi sily šaty Ale tohle bylo opravdu to jedine,čeho jsem se bála před svatbou Během svatby jsem začínala devátý měsíc,takže jsem si už říkala,ze kdyby cokoliv,tak by ji snad zachránili Rodila jsem tři týdny po svatbě

sluckynek
2. lis 2019

@kos_atka já se vdávala v 19 TT ve 22 TT nám malá umřela a je to to jediný co mi po ní zůstalo ♥️😭 tuhle fotku miluji ♥️ byly jsme šťastní aspoň chvíli 🍀😭

kos_atka
2. lis 2019

@sluckynek jo tak to jsi dokonce byla ty Četla jsem tvuj příběh a bylo mi z toho hrozne smutno a to jedine,ceho jsem se při svatbě těhotná bála Je mi to moc líto Každopádně ve finále pokud se něco takového stane,je jedno jestli je po svatbě nebo jindy,ta bolest je hrozná Já měla zamlkle těhotenství a stačilo mi to u mimca s bříškem to byla má noční můra,ale neuděláme nic a ve finále je vážně jedno,kdy se to stane...to už pak člověk určitě neřeší...

sluckynek
2. lis 2019

@kos_atka nemohla jsem se na ty fotky ani podívat a teď vím že tu semnou byla aby my ukázala jak silný vztah máme a my si jdeme dál za svým snem a doufám že příští rok už ve čtyřech ♥️🍀

kos_atka
2. lis 2019

@zelenaesmolda pro me to nebylo omezení Upřímně ze svého okolí neznam jedinou nevěstu,která by na své svatbě nějak víc pila Záleží jak to kdo pojme Já jsem zkratka rada,ze jsem se vdavala s bubnem,šaty jsem měla sítě na míru a moc se mi líbily (inkdyz to nebyly me vysněné,ale po porodu jsem taky moc nezhubla,takže predtim jsem byla krásná těhotná,pak bych byla jen tlustá) :D Manzel měl slzy v očích,když me viděl přicházet do kaple (byla jsem skryta nevěsta) a jeho reakce mi stačila A co se jídla tyče,já na svatbě moc nejedla,nějak jsem to nestihala Takže jsem jen něco snedla,kvůli mimcu,ale nebýt těhotná,nesnedla bych o moc víc Měli jsme spolecnou polévku a pak byl raut Neměli jsme klasicky oběd Teď jsou malé 4mesice a teď bych se vdávat rozhodne nechtěla,jsem unavena,kojim,malá z ničeho nemá rozum a brzy chceme další Vdávat se s dítětem,kterému jsou aspoň 3 už by bylo asi snazší,s mladším bych si to zas neuzila já Ale tím,ze chceme ještě dvě,tak bych se byla bývala vdavala nejdřív tak za 7-10let a to jsem vážně nechtěla 🙂 Každý at si to řeší po svém, já jen říkám,ze vdávat se v devátém mesici mělo své kouzlo a jsem rada,ze jsem do toho šla a jsme úplná rodina

kos_atka
2. lis 2019

Takhle jsem to měla já 🙂

kos_atka
3. lis 2019

Jo a na te fotce mám přes 100kilo 😂 Rodila jsem se 106 tri týdny na to