Jaký máte názor na eshop versako.cz?

danuska23
10. kvě 2013

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jaký máte názor a zkušenosti na eshop www.versako.cz
Mají supr ceny. Díky.

evcounek
10. kvě 2013

ceny mají opravdu super, ale není to podezřelé. 😖 myslím, že pokud sem někdo napíše dobrou recenzi tak si tam také něco obědám 😀

aideen
10. kvě 2013

jak jsem na to zběžně koukla, tak všechno, co tam mají, seženu tady u nás u ťamana. I ty jejich značky tomu odpovídají. Pár kousků od nich mám, jako dalo se to nosit, ale žádný zázrak. Jinak přímo s tímto eshopem teda zkušenost nemám 🙂

anina32
10. kvě 2013

Je to všechno vietnamské zboží, ségra si jezdí k vietnamcům do velkoskladu v Praze pro zboži a prodává na živnostenský list ve stánkovém prodeji, a tohle je všechno její sortiment 😉 ceny jsou tak odpovídající. Já bych to neodsuzovala, nejsou to značky, ale některý věci jsou hezký bavlněný, já měla celou výbavičku na mimi od ní.

lucyvivien
10. kvě 2013

tady je taky fajn obchod a myslím že to čína není ,teda je tam i spoustu čes. značek a super ceny http://www.detskyobchod-nellinka.cz/detskyobcho...

barakuda10
10. kvě 2014

Ahoj, kupují to na černáku v Praze a přeprodávají, je to čína, všude samá nit a vydrží to pár praní. To raději koupit u tamanů a nemusím podporovat další příživníky.