• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Znáte značku Pidilidi?

8. září 2015 
Maminky,

dneska jsem okuvala věcičky značky Pidilidi a byly opravdu překrásné. Prodávají je v obchodě se značkou Wolf, není to tedy nějaká podobná značka jako Wolf? S Wolftem jsem až tak spokojená nebyla. Tričko které jsem koupila se hned po vyrání dost srazilo, ale hlavně se rukáv otočil švem o 180 stupňů :angry: :angry: . Máte někdo Pidilidi vyzkoušené? A jak to to velikostně, zdálo se mi, že jsou věci tak o číslo větší, než je běžné.

díky
24. zář 2013 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám pro kluky kalhoty pidilidi-podšité ted to tohoto počasí a jsem max. spokojená a chystám se jít koupit větší :slight_smile:, kalhoty jsou větší, malý má oblečení 104 a 110 a tyhle má 98 a pořád mu dobře jsou
24. zář 2013 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky občas koupím věci od Pidilidi a jsem spokojená,prozatím žádný problém.
24. zář 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No jasný známe a odkupujeme :wink: a fajn, žádný problém!
24. zář 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pidilidi jsou rozhodně kvalitnější než Wolf. Máme od nich zatepléné šusťáky a maximální spokojenost. A také bych řekla, že jsou větší.
24. zář 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pidilidi mají krásné oblečení, ale docela drahé. Od Wolfa máme vyzkoušené šusťáky, podšité šusťáky i oteplováky a super.
24. zář 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já mám od Pidilidi kalhoty, něco jako šusťáky, ale látkové podšité bavlnou a musím říct, že hned po prvním vyprání to udělalo žmolík :(. Takže mě kvalitou připadá nic moc, ale jinak jsem četla samé kladné ohlasy. Tak mám třeba jen špatný kus :wink: No ono Wolf jsou hlavně vietnamci, já u nich právě kupuji tepláky, myslím teď tedy Wolf a s těmi jsem spokojena více, než s těmi od Pidilidi :slight_smile: .
24. zář 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme od Pidilidi oteplováky a jsme moc spokojeni. Sice jsem byla trochu zklamaná, že jsou made in China.... Kupovalajsem je po netu a na eshopu to vypadalo, že jsou české. Je to sice česká firma, ale šijí v Číně...Ale jinak spokojenost....
24. zář 2013 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Loni jsem kupovala kombinézu od Pidilidi a byla krásná, kvalitní a jsem moc spokojená. Letos určitě komplet koupím zase od Pidilidi. S Wolfem nemám srovnání.
25. zář 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dostala jsem několik oblečků značky Pidilidi a nezdálo se mi to moc kvalitní vzhledem k ceně. Po oprání to nadělalo dost žmolků.
25. zář 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za mě určitě taky, Pidilidi je je lepší než Wolf, máme šustˇsoupravu a už jsem hledala a budu pořizovat větší i jsem objednávala soupravu na zimu včetně rukaviček, vypadá moc hezky i barvičky... A je pravda, že je tak o číslo větší, raději, ale měřit...:slight_smile:
25. zář 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od pidilidi jsme meli jen kojenecke ponozticky a kupovala jsem zasadne jen ty, protoze jako jedine drzely na nozicce diky lemu kolem kotnicku :slight_smile: Ale nejsou nejlevnejsi, jeden par kolem 40Kc,ale lepsi pet paru, co skutecne drzi,nez patnact padajicich :slight_smile:ostatni veci neznam.
25. zář 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se dostala loni do ruky kombinéza od této značky a byla jsem z ní nadšená, škoda, že z ní malá vyrostla tak rychle, že jsme si jí skoro ani neužily :frowning2:
25. zář 2013 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme kombinézu, dvoje podšitý tepláčky a měli jsme bundu. Letos budu kupovat zase kombinézu, naprostá spokojenost, vůbec nepropustila :wink:
25. zář 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hojda a kde jsi je v Praze viděla? Mně se tam líbí jejich zimní bunda...
15. říj 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
S Pidilidi máme skvělou zkušenost, kupovala jsem tam chlupatkové mikinky s kapucou, pláštěnku, která je super, je to hodně kvalitní materiál, žádný slaboučký igelit, starší dceři jsem tam kupovala zimní bundu, budeme ji mít letos na lyže. Jestli prodávali v obchodě se zančkou Wolf, tak jen proto, že prodávají více značek. :slight_smile: Pidilidi je česká značka. Měla jsem od nich i ponožky.
Já něco kupovala tady u nás v obchodě s oblečením pro děti a teď tu pláštěnku a zimní bundu mám z e-shopu. Takže můžu jen doporučit. U nás v krámu a na e-shopu byl jen malinký rozdíl v ceně.

Za mně určitě doporučuji. :slight_smile:
15. říj 2013 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky ráda kupuji pidilidi, mají krásné věcičky a nepřijdou mi nějaké přehnaně drahé, když porovnám stejnou kvalitu v jiném obchodě, nevím tedy jak u vás ... ale my máme nový obchůdek v opavě svet mimi a mají tam super ceny, takže vždycky vím, kde po mateřské skončím :grinning:
8. zář 2015 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek