• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co pomáhá na dětské prdíky?

24. listopadu 2015 
Jak píšou holky, espumisan funguje báječne a malý ulevil :wink: :wink: :wink:
24. dub 2013 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petja nám zabírají jedině kapky Sab Simplex, voda z uvařených ovesných vloček a kmínový čaj :slight_smile:
30. srp 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
co mam delat když ma 1 mesicni dite prdiky a nic nato nemame
17. zář 2013 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zvedat nožky, nahřátá plínka na bříško, čaje proti nadýmání, poradit by měli i v lékárně, nám jinak také hodně pomohl Sab simplex kapky, které jsem přidávala do lahve s mlékem
25. zář 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mým dětem nikdy žádné kapky nepomohly, jediné, bez čeho bych se nikdy neobešla, byla rektalni trubicka, uz při zavedení dítě projevuje úlevu a plyny krásně odcházejí, někdy společně s tekutou stolici, ve které jsou malinké vzduchové bublinky, to je vlastně to, co zlobí. Dítě má roztazena střeva a přitom si nemůže ulevit. Kdyby vam někdo rikal, ze zavádění trubičky je návykové / bez ni se nevykaka /, tak tomu nevěřte :wink:
25. zář 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme infacol, pomáhá fenyklový čajík a nahřátý polštářek s třešňovýma peckama... sice i přes to občas prdy zaútočí, ale už to není tak strašné, jako to bylo... :unamused:
25. zář 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Maminky :slight_smile:

Pokud máte zkušenosti s používáním Infacolu u Vašeho dítěte, můžete své zkušenosti sdíle v naší společné Wiki knihovničce Modrého koníka, kam si všechny píšeme své zkušenosti? :slight_smile:

Stačí vložit svou zkušenost zde: http://www.modrykonik.cz/infacol/ , kterou tak pomůžete ostatním maminkám, jenž pro své miminka hledají něco účinného proti bolavému bříšku a prdíkům.

Děkuji Vám, že své zkušenosti sdílíte, radíte a pomáhate :slight_smile:
Mějte krásný den.
Janča
21. říj 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,my teda používáme Espumisan asi nám teda zábírá kombinace - :slight_smile: Espumisan,fenyklový čaj,klubíčkování a masáže bříška...Espumisan dávám melému před každým jídlem 5 kapiček a takto nám to funguje skvěle...
25. lis 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mnu Espumisan z lékárny, to měsíční miminko už může.
Espumisan se dá užívat už od narození.
30. říj 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nenahradíš, ale když víš, že jsi snědla něco nadýmavého a bude v mlíku, tak dej před kojením prckovi na lžičku pět kapiček Espumisanu. :slight_smile:
3. lis 2014 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co pomáhá na prdíky - při kojení držet kojící dietu, pít fenyklový a kmínový odvar, nechávat odříhnout, masírovat bříško, cvičit s nožičkama a dávat před každým krmením na lžičku Espumisan (nebo rovnou do lahvičky s UM).
Nic jiného se v boji proti kolice neosvědčilo. :slight_smile:
26. srp 2015 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosím nemáte někdo odkaz přímo na seznam potravin, které bych neměla jíst??
Můj malej strašně trpí na prdíky a já vůbec nevím, co mohu jíst.Vím, že nadjímavé,ale nevím které potraviny to jsou :frowning2:
A četla jsem, že nemám pít mléko??
Všem moc předem děkuji :dizzy_face:
2. zář 2015 v 16:37  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonasl Kazdemu mimi vadi neco jineho, ale obecne nejist cerstve pecivo, nic kynuteho (knedliky, buchty, ...), cibule, cesnek, zeli, napoje jen neperlive... Mleko se nedoporucuje, protoze maji casto miminka alergii na kravske mleko. To chce vyzkouset.
2. zář 2015 v 17:04  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonasl aspon co vím..
Cibule,cesnek,čerstvě pecivo,květák,brokolice,letouny,houby,luštěniny,hroznove víno,
Vločky,kukuřice,bublinkove pití,zeli..

Ja jsem pila a jeste piju fenyklovy čaj.. a malé pomohl babycalm - přírodní kapičky.
2. zář 2015 v 17:17  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2017 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malému pomohla mastička Pupík..
2. zář 2015 v 17:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pardon,ty letouny mely byt kedluby.. mobil si to upravil po svém :grinning:
2. zář 2015 v 18:08  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2017 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Používáte někdo kapky Emulips??
Našla jsem, že pomáhají proti prdíkům a také Vám s lepším trávením apod...
Má to někdo opravdu vyzkoušené??
5. zář 2015 ve 13:28  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stravu si také hlídám...vypustila jsem pečivo (nahradila jsem knäckebrotem), luštěniny a některé druhy ovoce. Před každým kojením dáváme Espumisan , piju kojící čaj a také jsme se naučili klubíčkovat a chovat na tygříka. Už je to mnohem lepší ;)
27. říj 2015 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
My nedáme dopustit na kapky Coliprev! Zabrali hned první den, chutnají jako medík a řeší hlavně neřeší jen následky, ale i samotnou příčinu dětské koliky dodáním enzymu laktáza. A na to já rozhodně slyším :slight_smile:
18. lis 2015 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
I nám pomohl Espumisan,sama jsem ho znala a odzkoušela v těhu,takže pak pro syna to byla jasná volba... a nezklamal!!!!
24. lis 2015 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek