elastiq
10. bře 2014

DECHOVÉ CVIČENÍ

Dechové cvičení v těhotenství napomáhá k zlepšení celkové fyzické kondice, a tím také k lepšímu zvládnutí porodu. Navíc je to příjemný a velmi účinný způsob relaxace vycházející z jógy. Značka Elasti-Q vám připravila krátké instruktážní video, díky kterému se můžete dechové cvičení snadno naučit a provádět jej pak doma, klidně každý den.

http://www.youtube.com/watch?v=sf4FzRiW2YI

CVIČENÍ PRO ÚLEVU OD BOLESTI ZAD

Přestože je těhotenství pro každou ženu zcela přirozené, představuje určitou zátěž pro její organismus. Jednak jsou to hormony, které mimo jiné mají za následek změny v oblasti pánve, kde dochází k postupnému uvolňování vazů, čímž se tělo připravuje na porod. A pak se také, vlivem přeměny proporcí těla, mění tělesné těžiště. Všechny tyto příčiny mohou vést k nepříjemné bolesti zad či pocitu tlaku v bederní oblasti.

Co tedy pomáhá? Pokud je to možné, nenoste ani nezvedejte těžší předměty, například nákupní tašky. Vyměňte lodičky za pohodlné tenisky. Dbejte na dostatečný přísun vápníku a snažte se často odpočívat. Příjmné jsou také speciální těhotenské masáže. Zřejmně nejúčinnější je však pravidelné cvičení. Pojďme si tedy společně ukázat vhodné cviky a ulevit tak našim bolavým zádům. Během cvičení nezapomínejte na pravidelné dýchání.

http://www.youtube.com/watch?v=sbxt1Is-RZg

Čti celý článek
elastiq
10. bře 2014
Milé maminky, od druhé poloviny roku 2013 postupně přecházíme na nový design obalů všech našich produktů. Jak se vám nové obaly líbí? Už jste se s nimi v lékárnách setkaly?
Zobraz celou zprávu
elastiq
11. čer 2013
Novinka z řady farmaceutické kosmetiky Elasti-Q 2 fotky
elastiq
31. bře 2016 Čtené 18x

Všechny produkty řady Elasti-Q jsou volně k prodeji výhradně v lékárnách!
Je však možné je objednat přes e-shop www.zlekarny.cz

ELASTI-Q ORIGINAL a EXCLUSIVE
Již vzniklé strie nelze nikdy zcela odstranit. Myslete tedy především na prevenci – 4 vysoce účinné látky (kyselinu hyaluronovou, elastin, d-panthenol a Vitamín E) obsažené v těchto tělových krémech vám zajistí krásné bříško bez strií.
Nyní nabízíme také novinku ELASTI-Q EXCLUSIVE tělový olej – pro snadnější a pohodlnější aplikaci (s obsahem oleje ze semen granátového jablka, pupalky dvouleté, světlice barvířské, vinné révy a olivový olej). Olej neobsahuje parafin, barviva ani konzervační látky.

ELASTI-Q KYSELINA LISTOVÁ 800 – doplněk stravy obohacený navíc o pyridoxin a inulin. Doporučuje se užívat již 3 měsíce před plánovaným těhotenstvím. Kyselina listová napomáhá procesu dělení a diferenciaci buněk a k normální krvetvorbě a růstu zárodečných tkání během těhotenství. Pyridoxin (vitamin B6) přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, navíc také pomáhá posilovat funkci imunitního systému.

ELASTI-Q VITAMINS & MINERALS – jedná se o multivtaminový a multiminerální přípravek s unikátní formulací tablet, s postupným uvolňováním účinných látek, stačí užívat pouze 1 tabletu denně! Tento doplněk stravy zajišťuje optimální přísun všech vitaminů a minerálů doporučovaných v době těhotenství i kojení.

ELASTI-Q PROMIMI DHA – kombinace DHA a vyváženého vitaminového komplexu. DHA (kyselina dokosahexaenová) přispívá k normálnímu vývoji očí a mozku plodu a kojence. Tento doplněk stravy neobsahuje jód a je tedy vhodný i pro těhotné maminky s poruchami štítné žlázy.

Čti celý článek
elastiq
16. kvě 2013
Fotky vaší práce 7 fotek