Jaký máte názor na vysavač Rainbow?

nicol22
10. lis 2014

Máte ho někdo doma? Myslíte, že opravdu pomáhá dětem s alergiemi a astmatem? Po tom, co jsem ho viděla, jsem na vážkách...hlavně když jsem viděla jak "uklízí" normální vysavač.

kmotra87
18. lis 2016

@magdalenax protože těch hloupých lidí co si tento vysavač za tu cenu koupili už bylo málo 😀

kmotra87
18. lis 2016

@magdalenax nejednalo se tak o cenu dopravy do ČS spíš kolik lidí z prodeje jednoho vysavače mělo peníze. Bylo to něco jako klasická pyramida.

kmotra87
18. lis 2016

@magdalenax * do ČR

nicol22
autor
19. lis 2016

Nechápu, proč by měli být lidé, kteří koupí Rainbow, hloupí a už vůbec nerozumím vyjadřování ve stylu, že by někdo dostal "po čuni, že by druhou chytl o zeď". Znovu opakuju, že já jsem spokojená a neměnila bych. A ne, filtr nemá, na co? Aby přes něj letěl všechen bordel zase zpátky do vzduchu, jako u normálního vysvače? Ne, všechno zůstane ve vodě. Manželovi se zlepšilo astma a je to znát hlavně když utírám prach, je ho znatelně míň. To, že s tím někdo nesouhlasí, má jiný názor, nebo mu vyhovuje něco jiného, ještě neznamená, že ti ostatní jsou hloupí.

nikolalob93
19. lis 2016

Dostali jsme ho k narození naší dcery. Žijeme na vesnici a je to znát. Za mě určitě ano 🙂

magdalenax
19. lis 2016

@nicol22 Jak máš Rainbow dlouho?

magdalenax
19. lis 2016

@nicol22 Ještě prosímtě -, Ty máš Rainbow a nebo Hylu. Ptala ses původně na Rainbow a v podstatě nevím, který máš......

eternitypel
19. lis 2016

Nasi ho mají asi 20 let a je to proste bomba.obyc vysavac proste neuklidi.dokonce jsme vysavali matrace taky hunus a tepovali sedacku proste vsechno.pujcuju si ho hodne casto....

magdalenax
19. lis 2016

@eternitypel Ahoj, chci se Tě zeptat, Tvoji rodiče mají Rainbow, nebo Hylu?

eternitypel
19. lis 2016

Rainbow a pred temi xxx lety stal 70000 coz je neskutecna cena ale do ted maka jako kdyby byl novy a to maji 3 patra baraku a vsude koberec.jede kazdy tyden co tyden.

eternitypel
19. lis 2016

Jeste existuje big power ten ma teta a taky dobrý.jen ma o jednu nadobku na vic oproti rambousovi

magdalenax
19. lis 2016

@eternitypel Jo, tak to je v pohodě, nové Rainbow totiž hepa filtr má

felineli
19. lis 2016

Ahoj my máme taky Rainbow už víc jak 10 let a naprostá spokojenost. Teď ho mají naši (mají koberce a větší byt) a já si ho občas beru, protože se mu nic nevyrovná. Vždy spokojednost s vyklepávačem na koberce, já už koberce nemám tak si beru ten druhej nástavec ale i s ním jsem jela přes koberce a super, hlavně na chlupy ))) jinak neznám lepší a rychlejší způsob praní koberců (měli jsme v setu, nevím jak je to teď) .. kdybych nyní mohla, koupila bych si novější verzi jen pro mně 🙂 jo a nafukujeme s ním balóny a občas pouštíme na osvěžení vzduchu jen tak na vyvýšené místo bez hadic (mám zvířata tak se divím kolik chlupů v té vodě vždy i tak najdu) 😎 tak to jsou mé zkušenosti 😉

magdalenax
19. lis 2016

@eternitypel akorát opět s filtrama, - v tomhle případě s pěnovým a papírovým... (myslím ten big power)

eternitypel
20. lis 2016

Ne to nema filtr,ma to hlavni nadobu,pak nadobu dirkatou tam se chyta bordel pak takovej kruh a vrsek.jsou do toho i ruzne vune atd

eternitypel
20. lis 2016

Aha tak to netusim jaké tam jsou filtry každopádně je to makac meli jsme psa a kocku doma takze muzu rict za nas super

tefr
5. led 2017

Já mám doma vysavač Vivenso už přes 10 let a už bych žádný jiná nebrala. Nejen, že celý byt krásně voní a uklizeno mám raz dva, ale můj manžel trpí na alergii na prach, která se s používáním výrazně zlepšila. Pokaždé jen žasnu jaký bordel se za pár dní dokáže usadit a nahromadit. Použivám ho pravidelně a za celou dobu jsem nemusela řešit opravy, pouze dokupuji příslušenství. Za mě tedy rozhodně investice, která se vyplatí.

magdalenax
5. led 2017

Už jenom to, že Vivenso si vezme jednou tolik elektřiny - nechci.

chciplavila
10. led 2017

Za mě není lepší. Máme ho skoro 20 let. Po odstěhování jsem ho dostala, ze se mi víc zejde. Vytáhne prach a nepousti ho zpět do vzduchu, vytepovat matrace, sedačku, auto.. Tchyně si nechávala 3x ročně čistit koberce. Jednou jsem ji koberce týden po čištění vzala rainbouchem a nevěřila tomu bordelu. Moc nás s chlapem mrzí, že na naší starou sérii nejde ten vodní nástavec. Uvažujeme, ze jak budeme řešit stěhování do baráku a budeme vše kupovat, tak jestli nevzit nového. Jinak dost lidi di stěžuje na to, ze po vysani musí umýt nádobu a nemůže vysavač hned schovat. Radši obetuju 1 minutu kdy to vyleju a vystrikam vodou než, aby se mi množily fujtajbly v pytlíku.

magdalenax
10. led 2017

@chciplavila Néééé, nový nekupujte, fakt ne. To už s tím co máš nemá společného hodně podstatného. To mi radši napiš do soukromky a já Ti vysvětlím, jak tomu je, a to jen takhle po internetu

chciplavila
10. led 2017

@magdalenax jestli se zkazili, tak jsou hloupí. My to chtěli jen kvůli tomu vodnímu, jestli je to naprd, tak necháme byt. Porad nám skvěle funguje. Jinak email chciplavila@seznam.cz

makyna9000
12. čer 2017

Nase prababi raina kupovala pred mnoho lety, uklizely s nim tri generace a ruzne se po rodine pujcoval. ted mam svyho toho novyho a mam z nej radost. zalezi na prioritach cloveka. to co za nej dam bych za mene nez dva roky prokourila, takze jsem si ho doprala jako odmenu za nekoureni a doma to voni, koberce nejsou nicim zadupany a krasne to vezme i matrace. me zas prisly vyhozene penize su kupovat kazde dva roky vysavac za tri tisice, do nej za 500 nastrkat sacky a pak to cele vyhodit.

makyna9000
12. čer 2017

plus jsme teda alergici, takze v lete zavru okno, zapnu ho a neprskam 🙂)
nepocitala bych cenu za vysavac, ale vysavac, cisticka vzduchu, tepovani kobercu, vycisteni matraci,..

baby19
30. zář 2017

@magdalenax
teraz som nasla prispevok. schvalne som pozerala aj na stranku, ale bud vam niekto zle vysvetlil alebo ukazal, ale nie je to cisticka ale zvlhcovac.Ten necisti vzduch ale osviezuje a zvlhcuje. Je to velky teda rozdiel.
http://www.rainbow.sk/sk/produkty/rainmate/

magdalenax
5. říj 2017

@baby19 No, co Ti na to říct.. . Funkce prodávaných čističek neznám, ale tuším, že konkrétně jedna z nich fungovala na základě výměny filtrů, netvrdím - tuším. Jako zvlhčovač vzduchu Ti bude fungovat i miska s vodou na topení, kdy se jedná o odpařování vody.
Tyhle čističky, kterým říkáš zvlhčovače fungují zcela jinak. Vtahují vzduch, který jde do vody a díky separátoru vypouští čistý vzduch. Prostě částice ze vzduchu, jako jemný prach se namočí a zůstává ve vodě.

fire85
5. říj 2017

Rainbow je samozřejmě jen tahák na peníze. resp. vysavač jako takvý je skvělá věc.taky jsme si ho koupili, pán nás ukecal na splátky, já jsem si to teda po dvou dnech rozmyslela a odstoupila jsem od smlouvy.pán se pak podle toho i choval.opravdu 'profík'-

Koupili jsme ted Hyla vysavač, vyšel nás z druhé ruky na 10 000.tak jsem moc zvědavá na to jak mi to s ním půjde.

vanea
5. říj 2017

Vodni rainbow jsme meli doma pres 10 let , ted je ve sklepe a stale funkcni..nikdy se neporouchal a uzivan byl denne🙂 jen byl tezsi, takze v 3 patrovem baraku se blbe tahal po schodech..

magdalenax
5. říj 2017

@fire85 Věř, že dobře. Máme ho také. Kupovali jsme nový, tu malou čističku mám z druhé ruky od Rainbow. Ale vysavač Rainbow si s Hylou nezadá

fire85
5. říj 2017

@magdalenax hm sem zvědavá ted má teprve přijít. chtěli jsme nejdřív Vivenso, to je něco podobného.pak jsme se rozhodli pro Hylu.

magdalenax
5. říj 2017

@fire85 A proč si ho zveš, když máš Hylu?