Jaký máte názor na vysavač Rainbow?

nicol22
10. lis 2014

Máte ho někdo doma? Myslíte, že opravdu pomáhá dětem s alergiemi a astmatem? Po tom, co jsem ho viděla, jsem na vážkách...hlavně když jsem viděla jak "uklízí" normální vysavač.

vercik83
10. lis 2014

Ahoj,mame ho doma už asi18 let a stále je skvělej.nikdy nebyla potřeba oprava. byl ale hodne drahy

helcenka
10. lis 2014

@nicol22 - my ho nemáme, mají ho ale moji rodiče a není nad to uklidit s ním. Často si ho půjčujeme. A i když jsem měla doma uklizeno, myslím tím opravdu pečlivě uklizeno, protože mám doma alergika, tak mě dost šokovalo, co jsem našla v nádobce s vodou po tom, co jsem celý byt přejela ještě jednou Rainbow. Chtěla bych si ho také pořídit, ale zatím asi zůstane u toho, že si ho budeme půjčovat, protože cena není zrovna nízká.

nicol22
autor
10. lis 2014

No jasný cena je vysoká, ale myslím, že jsem vyhodila víc peněz za úklid a mám po tom doma akorát svinčík a tím pádem vlastně dělám zbytečnou práci...navíc splátka 1500,- mi nepřijde tak hrozná....

terkazel
10. lis 2014

Naši ho měli a byl skvělej, kdybych měla víc peněz určitě se ho pořídím. Jen mě ho nikdy nebavilo čistit.

petule12
10. lis 2014

@nicol22 málem jsme ho koupili a naštěstí měli dost rozumu 🙂 jako prezentace úžasná, hodně nás to nalomilo. Není to úplně špatná věc, ale když si koupíš kvalitní vysavač s hepa filtrem cca 4000 a čističku vzduchu 3000-5000 tak si to spočti. Jediné co se mi líbilo čištění těch peřin, jestli to tedy skutečně funguje. Jinak tyhle vysavače se "separátorem", o kterém tvrdí, že je pouze v jejich výrobcích tak existují i u jiných, které jsou levnější cca 40000.
Každopádně jestli jste měli prezentaci s těma hadříkama jak se na ně chystá ten nepořádek, tak jsme to pak zkoušeli doma. Je to hodně dobře udělané divadlo 😉

alice.r
10. lis 2014

Přesně. Netvrdím, že je špatný, ale dají se podobné pořídit mnohem levněji. Jinak je to divadlo a hra na lidi. Přirovnala bych to ke šmejdům.

ellar
10. lis 2014

Naši taky mají a vždy jsme bylo moc spokojení. Za mě ANO 🙂

vera_vila
10. lis 2014

Naši ho kdysi měli... Pak když dosloužil, tak koupili vysavač Hyla, je na stejném vodním principu, jen značně levnější... Myslím, že je to zbytečná investice, spíš příliš vysoká investice, zbytečná určitě ne... Zkus se podívat po jiných vysavačích na stejném principu, rozhodně je najdeš za rozumější a dostupnější ceny...

luckiesj
10. lis 2014

Manžel si ho kdysi koupil kvůli bývalé....hrozně po něm toužila. A když mi říkal, kolik za něj dal, tak mi nesmí přes práh. Takových vyhozených peněz, hrůůůza. Asi uklízí kvalitně, ale za ty prachy???

nicol22
autor
10. lis 2014

Filtry nikdy a žádné, o tom už jsem přesvědčená dávno....právě máme doma vysavač Hyla a přesto všude bordel...nechápu jak je to možný....peníze neřeším, za zdraví mojí rodiny to stojí...

alice.r
10. lis 2014

Ono velký efekt dělá ta špinavá voda. Ale zkuste si dát do vody i čistý prádlo nebo hadřík od malinko prachu a kolik špíny to udělá. Je to opravdu propracovaný marketing a business, jako u všeho. Když to lidi kupujou, proč by neprodávali za tolik. Ale každý to má jinak, to je jasný.

frufrunka
10. lis 2014

My máme taky vysavač Hyla. To čištění a vymývání je šílený, na velký úklid ano - pokud se vysává celý dům (koberec máme jen jeden malý kusový, jinak jen tvrdé podlahy), ale příruční vysavač to rozhodně není. Manžel po něm toužil, koupili jsme ho z druhé ruky. Nejsem schopná posoudit, o kolik lépe nebo hůře vysává než běžný vysavač, protože podlaha se pak stejně vytírá a na jednom malém koberečku se to moc nepozná. Výhodu vidím v tom, že se vymyje, usuší a je pořád takový "čistý", žádné pytlíky plné smradu a roztočů a dalších hnusů. Nošení do patra je ovšem dost naprd, když je to plné vody, takže jsem před měsícem stejně koupila jako příruční akumulátorový bezsáčkový vysavač a ten je neocenitelný - na drobky kolem stolu, na vysypané granko, vysypané korálky, písek z bot, když kluci proběhnou někdy bytem dřív, než se zují.... Nevím, kolik ten Rainbow stojí, ale určitě jsou na trhu vysavače na stejném principu, jen nejsou prodávány formou přímého prodeje s představením doma u klienta a ty jsou v řádech stovek procent levnější. Nedávno jsem četla porovnání Hyla a nějakého vysavače za 4500Kč, vyšlo to úplně na stejno, v pár detailech dokonce vyhrával ten levný. Ale jak on se jmenoval??? Jo, už jsem to našla LIV AQUAFILTER 2000. Možná by stálo za to popídit se po referencích....

78marcela
10. lis 2014

@nicol22 já bych ho osobně nechtěla. Moje máma ho má, ta je vůbec šílená na úklid, má kde co. Určitě dobře uklízí, o tom žádná. Ale je těžký, blbě se s ním manipuluje. Tu vodu z něj nikdy všechnu stoprocentně nedostanes, usazuje se tam. Pokud to tedy po každém vysavani půlhodiny nečistís a to komu by se chtělo. Navíc, já na alergie nikdy jako dítě netrpěla, ale začala jsem krátce po té, co si máma tento vysavač pořídila. Sice si s ním udeláš sterilní prostředí, ale to dítě není pořád jenom doma. Ve všech školách i školkách, kde jsem učila nebo učím, jsou naprosto běžně koberce, na kterých si děti hrají. A když máš dítě třeba 6-8 hodin v tomto prostředí, tak ty dvě tři hodiny doma už moc neovlivní.
Oni to prodejci umí, hezky to ukázat. Ale pravda je, že co jsem odešla od našich a vysavam obyčejným vysavačem, sem tam rýma ano ale žádné léky neberu a přestala jsem otekat. Když jsem byla na vyšetření, doktor mi řekl že mám alergii na prach peří roztoče a včely. Když jsem řekla jak je to možné, když máme doma super vysavač, řekl, že nejsem jen doma. Že přechody ze sterilního do normálního prostředí někdy mohou škodit více. Takže já osobně bych ho nechtěla. Toť můj názor.

petule12
10. lis 2014

@nicol22 tak jestli máš hylu, tak si s rainbow asi moc nepomůžeš, je to ten samý princip 😉

petule12
10. lis 2014

@nicol22 hele čím větší bordýlek, tím odolnější dítě 😀
U prvního jsem šílela a pořád vytírala........teď u druhého na to není čas a žije 😉 dokonce je zdravější než první.
prosím tě neber to zle, tak to prostě je 🙂 🙂 🙂

lenicka07
10. lis 2014

Je předražený, prodejci na něm mají šílenou marži. Ségra si ho před lety koupila, nepřipadá mi to jako něco extra.... za ty peníze. Je to dobře udělané divadýlko na lidi. Zkuste vysypat do vody prach a smetí vysáté běžným vysavačem, bude to také mnohem větší "humus" nežli když je to v suchém stavu 🙂

sisinka74
11. lis 2014

mame ho asi 20 let. Koupila si ho mamka,pak mne ho dala,jak jsem se vdala,protoze jine vysavace mi proste nevyhovovaly. Krasne voni uz pri uklidu, vysavam mene, nez s jinym vysavacem a taky se u nas mene prasi. Nikdy zadna porucha a to uz toho zazil. Mati ho samozrejme pujcuji, i kdyz si koupila jiny, nestal ani ctvrtinu. Cena-vykon, muze s nim piglovat cely den,vodu ma uz pak cistou, ale nastoupi Rainbow a uklizi se znova🙂 Ona s nim i maluje a cisti okna. Drahy teda je jak prase,ale myslim si,ze nas prezije a jeste s nim budou vysavat nase deti.

sisinka74
11. lis 2014

@78marcela co na nem chces cistit pul hodky? 😀 😀 😀 Vysaji,nadobku vyliju do zachodu, dvakrat vyplachnu poradne vodou,kterou uz ani do sucha nevytiram a to je cely proces cisteni.Jednou za rok manzel kartackem vycisti kolecko. Hotove za 5 minut 😀

x1man
26. led 2015

Jak se někdo po tolika letech mediální masáže může ještě ptát na tyto "vysavače" to opravdu nepochopím. Na internetu se válí tuny testů a diskuzí, ve kterých se hádají odbornící, rozumní uživatelé na jedné straně a prodejci a "šťastní majitelé" na té druhé. Pokud máte rozum a potřebujete vysavač pro alergika, využijte renomované výrobce, kteří své výrobky nechali opravdu vyzkoušet ve zkušebnách a používají nejmodernější technologie. Ostatním přeji hodně štěstí z jejich 20 let starým vysavačem, který určitě funguje perfektně (taky mám doma 20 let starou vrtačku ve své době špička, ale teď bych s ní teda nic dělat nechtěl). Použijte google a své jistě těžce vydělané penize využijte rozuměji a efektivněji. Taky máme tento jeden zázrak v rodině a jako oklepávač omítky a přehlušovač všeho funguje určitě výborně, ale na vysávání to chvála bohu nikdo nepoužívá 🙂

sisinka74
27. led 2015

@x1man nevim, asi jsem nemela tu potrebu se po necem jinem rozhlizet, kdyz jsem spokojena s tim, co mam 😀 😀 😀

tamilo
17. čer 2015

Špína ve vodě bude vždycky - ve vodě se hlavně rozpouští i roztočí hovínka a dobře se do ní chytají i pyly. My máme už dlouho hylu, vždycky, když mi kamarádky pošlou prodejce od Rainbow, tak se ráda podívám. Zatím nemají nic lepšího. Spíš je hlučnější, větší, hůř vysává a nádoba se blbě myje. Navíc je dvakrát dražší. 😠 😠 Ten poslední, jakmile se dozvěděl, co máme, tak Rainbow z krabice ani nevytáhl a nasraně odešel.
Za mě ho nekupuj, zavolej si do Poděbrad, když máš doma alergika, tak ti hylu nechají vyzkoušet i zadarmo.

magdalenax
13. lis 2016

@nicol22 Děkuji Ti za dotaz, ani nevíš, jak si mi tím pomohla a děvčata následnými reakcemi

broskvicka6791
14. lis 2016

My ho máme a investice určitě nelituji. Máme 3 děti, 2 psy a 2 kočky, takže svinčíku je u nás dost. Se etou co jsem měla před tím jsem vydávala denně a nebylo to moc poznat. S tímhle stačí ob 2 dny a je pořád čisto. Koberec není zašlý a zašlapaný no prostě paráda. A zas tak těžký není. Je lehčí než vodníků od Ety.

nicol22
autor
14. lis 2016

Už ho mám taky a rozhodně nelituji. Úplně mi stačilo vidět, jaký bordel letí z vysavče a bylo rozhodnuto. Rozhodně ho s čistým svědomím doporučím dál. Pro někoho předražené, pro mě super investice. Ale záleží na každém. Díky všem za reakce.

magdalenax
14. lis 2016

@nicol22 Ahoj, já jsem viděla několik prezentací a jak říkám, pokud se k někomu dostanou, tak ho na 90% mají.
Včera večer jsem to tu četla a podívala jsem se na Hylu a je rozhodnuto. Za prvé systém prodeje, péče o zákazníky atd. , to je úplně o něčem jiném a co se týče ceny, tak ta také. Když se člověk proběhne v inzerátech, tak Rainbow je tam mraky, ale Hylu jsem našla pouze jednu, což o něčem také vypovídá

nicol22
autor
14. lis 2016

@magdalenax jak říkám, je to na každém. Já bych neměnila. 😊

magdalenax
18. lis 2016

Ať mi sem vleze kdokoliv a ať mi řekne, že ta malá čistička vzduchu od Rainbow čistí vzduch, tak dostane takovou po čuni, že chytí druhou o zeď.
Vzduch nečistí v žádném případě, ale leda tak zvlhčuje. Máme ji tu asi tři roky, nechala jsem ji běžet v jedné místnosti za zavřenými dveřmi. Po vypnutí byla voda čistá, ale jakmile jsem pustila jinou mašinu, která vzduch měla vyčistit, tak né za dva dny, ale za půl hodiny bylo sakra vidět, co ve vzduchu lítalo

magdalenax
18. lis 2016

@nicol22 Má filtr?

kmotra87
18. lis 2016

Kamarád docela dlouho Rainbow prodával a dle jeho vlastních slov je ten vysavač super, ale za tu cenu rozhodně nestojí 😀 Reálná cena takového vysavače je 5 max. 10 tis.

magdalenax
18. lis 2016

@kmotra87 JIstě, protože lítá z Ameriky či bůhví odkud do Evropy, to je jedna věc a druhá věc, pokud je Tvůj kamarád dlouho prodával, tak úspěšný určitě byl, proč toho tedy nechal?