• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko a pes. Může být dítě v ohrožení?

21. listopadu 2011 
@llluckaaa krásná fotka
21. lis 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
O tohle bych malou nemohla připravit, doma máme kocoura a ten teda taky dostává dost zabrat :grinning: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/luckar/album/viktorie-od-9-mesicu/7900815/
21. lis 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew tady jsou vidět ty jeho očiska (snad teda)

a teď sjem to tu zamořila psíma fotkama :grinning:
21. lis 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. lis 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew Už abysme konečně našetřili na baráček a mohli si psa (a kočku taky, samozřejmě) pořídit :slight_smile:
21. lis 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli ten je naprosto boží! A jak krásně hypnotizuje :grinning: Asi jsi na něj udělala fakt dojem. Mají docela štěstí, já bych si zrovna tohle plemeno netroufla pořídit odrostlé.
@luckar taky varuju, že půjdou umytí, protože Shelby tu pusu občas dá, ale snažím se ji mírnit. Je ale fakt, že většina rodičů to chápe a baví se u toho. když je to hodně malé dítko, tak ji držím tak, aby byla natočená bokem a nehrozilo ždouchuní a tak. Ale mladej od kamarádky se po ní neskutečně válí a ona je naprosto spokojená, že si jí někdo všímá a je tam s ní, že..Stafordi jsou bomba a je fakt že ridgbec a dobrman jsou telata :grinning: Ony se ty žlázy hodně často vrací. jak to jednou pes má, tak už to má na celej život. Naštěstí nás to zatím míjí.
21. lis 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli To je ale macek :slight_smile: Je nádherný!
21. lis 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli takové oči má pes od kamarádky, je to strašně zvláštní. A pak mají známí tibetské dogy, to je něco podobně velkého. Tam ale musím uznat, že mám odstup i já...působí docela odstrašujícím dojmem. Manžel měl u rodičů dobrmana a to byl super pes. Kdyby byl baráček tak do něho jdeme spolu.
21. lis 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew ta fenka byla fakt radostí bez sebe :slight_smile:. Naši mají jack rusella a ten je velikostně jak malá a tak za ní běhá a to je v klidu...toho spíš "ohrožuje" ona, ale s velkou je to horší. Musíme je trochu hlídat, protože malá chce lézt do pelechu a pak teda papáme granule...to je pecka. Doma jí snad 100x za den odnáším od kočičích a u našich to jde, psi dostávají 1x denně a sežerou to najednou.
21. lis 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli ten má překrásné oči!
@luckar boží fotka! Dobrmani jsou senzační psi. Brácha má dobrmanku a je to skvělý pes. Je to teda telátko nemožně mazlivé, ale je pravda, že ubrání úplně sama a nikdo ji k tomu nemusel vést. A k dětem je skvělá! Taky si od nich nechá líbit úplně všechno!
21. lis 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew já mám zkušenost právě s dobrmanem a pak kamarádka staforda a prostě jsou to děsní pohodáři k dětem a je fakt, že když postavíš takového psa třeba ke kočárku, tak tam asi nikdo nepoleze :slight_smile:
21. lis 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckar na kočičí nedosáhne hned tak snado - baští na lince, ale ty psí, to bude paráda. Ta naše kráska bude sedět u granulek a čekat, až se dítko nabaští :grinning:
@llluckaaa jako pejska máme v bytě a je neskutečně skladná
21. lis 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky je to hrozně moc o povaze toho psa a i způsobu výchovy..... já bych šla k baráku taky do toho moskevana.
@petrusew a to on i u těch ejdnání tak trochu pobrukává, povrčává, proto mi tam ani moc nechcou jezdit a řešíme většinu věcí mailem nebo přes telefon :grinning:
@llluckaaa
@luckar velcí psi jsou parádní, já to zbožnuju...
21. lis 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckar přesně, ochranka domácí :grinning: Já viděla staforda, který učil chodit dítě a byla jsem mrtvá. Bylo to naprosto úžasné!
21. lis 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@simonceli to jsou ale srabíci :grinning:
21. lis 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew my jsme měli kocoura 7 let a v létě nám docela nešťastně umřel a teď jsme zhruba před 3 týdny dostali od tety kotě...no doma je blázinec. Jak se vidí, tak jsou jak magnet, dneska malou škrábl do čela :confounded:, ale taky se tomu zabránit nedá...právě řeším, kam ty granule přestěhovat, ale nějak nemůžu na nic přijít. Už přemýšlíme o ohrádce ke granulím a kočičímu záchodu (tam naštěstí neleze)
21. lis 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew My praskáme ve švech už teď :frowning2: Ale na to máme s manželem stejný názor, pes patří k baráčku (navíc, musela bych ho každé ráno za každého počasí venčit, brrr). Manžel má i alergii na kdeco, takže těžko říct, jak by ho v bytě zvládal.
21. lis 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckar tak kočičí záchod jsme vyřešili fikaně, přidávám fotku. Je schovaný za těma dvířkama, kde není díra. Má to několik výhod. Psa to neláká a kocour neroztahuje stelivo po bytě. A granulky má na kuchyňské lince, mám jí do Z a nic krom mirkovlnky tam není. Je ale fakt, že je čistě v bytě a ven nechodí...ale zrovna ty granule je to nejmenší zlo. Zvlášť pokud to jsou nějaké kvalitní (dáváme nutramy) a psovi dáváme calibru.
21. lis 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@llluckaaa pak je to pochopitelné. V našem 3+1 o sebe nezakopáváme.
21. lis 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew to je fakt dobrý, plánujeme dělat kuchyň, tak možná popřemýšlíme. Teď chceme koupit ten uzavřený...to už jí ani nebude lákat. Dneska seděla u misky a prostě se v granulích hrabala...já si vždycky počítám do 10 a jdu jí umýt ruce. Zas před 2 měsíci měla v oblibě košíčky s papírama v obýváku a to už jí taky nebere, takže si myslím o granulích to samé.
21. lis 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew Vy to máte ale vymakané :slight_smile:
21. lis 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckar Ono to dopadne stejně :slight_smile: Jo a ještě to má jednu výhodu - nejde tak cítit. Ten uzavřený nebyl špatný, ale ruku tam strčí stejně. tohle je skvělé v tom, že než vyleze kočičák ven, tak mu z nohou opadá nalepený píseček.
21. lis 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa To víš, praxe naučí :grinning:
21. lis 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. lis 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš domácí mazlíček :slight_smile:
21. lis 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa taky parádní a jak mu to jde! Moc dobrá fotka!
21. lis 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ja123456 Četla jsem pouze úvodní příspěvek. Také máme doma psíka (fenku kavalíra). Dnes již 2-letou dcerku jsem nechala fenečkou olízat, kontaktu jsem nebránila. Jak malá rostla, tak hafuša byla největší motivace pro malou - pořád ležela na bříšku a pozorovala hafínka, jak začala lézt - pořád za hafínkem, jak začala chodit - zase hafínek atd. Od roka má povinnost - dává hafínkovi granule. Nadšená, že se o hafušu může starat. Když si náhodou ráno včas nevzpomenu, malá hned běží, že ´´haf ňam´´. Prostě hafínek je nejlepší kamarád.
Teď máme téměř 3-měsíční mimi a kontaktu nebráním. Seznámila jsem hafušu s miminkem hned po příchodu z porodky. Doufám, že si časem hafušku také oblíbí, stejně, jako starší sestřička.
21. lis 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek