• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Na jakou potravinu měl váš kojenec alergickou reakci?

7. května 2014 
@roana ahoj, mam taky podezreni na alergii na brambory.....zatim davam cca mesic prikrmy zeleninove.....mrkev, pak mrkev s bramborem, pak k tomu pastynak, brokolice, dyne a cervena repa....vse davam s bramborem a cca 3 tydny ma malej krupicku na loktech, kolinkach a obcas na brisku.....trosku se bojim, s cim delat prikrmy....jen ryze? testoviny se doprucuji az kolem 8.mesice, ne? A trva alergie na brambory u dcerky i nadale, takze nemuze bramborovou kasi?
21. únor 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandragora10 Ahoj, netrvá, jsou jí 4 a přešlo. Zapojili jsme alternativní léčbu a změnu stravy a už dobrý. Všechny alergie zmizely a ekzém se objeví jen sen tam.... Bylo mi alergologem řečeno, že do 4 až 6 let se to ustálí a zlepší. tak vydrž!
22. únor 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@roana Dekuji moc!!!Tak budu doufat, ze se to casem taky zlepsi :slight_smile: Mej se krasne!
22. únor 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj všem!

Na MK funguje Wiki Modrého koníka, která je knihovničkou pojmů, znalostí a zkušeností maminek maminkám.
Máte-li tedy znalosti a nebo osobní zkušenosti s Potravinovou alergií (u vašeho dítěte), prosím, vložte je do http://www.modrykonik.cz/potravinova-alergie/ .

Sdílení osobních zkušeností je ve Wiki daleko přehlednější než ve fóru a proto se snažíme, aby měly pod daným tématem místo právě ve Wiki Modrého. :wink:

Děkuji Vám za sdílení svých znalostí a zkušeností, které budou spoustě maminkám k pomoci, radě a podržení třeba i v těch nelehkých životních chvílích. Děkuji Vám, že si navzájem pomáháme!

Mějte krásný den! :slight_smile:
Jennyska
Modrykonik.cz - Asmira team
10. kvě 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
16. kvě 2013 ve 14:59 • tamtam34
ahojte možem sa opytat ci niektora zvas ma alergicke a atopicke dieta a pouziva Hypoalergenní mýdlo Winni´s Sapone Marsiglia? je dobre nemali vase deti vyrazky ci po umyti alebo ked ste snim vyprali pradlo? teraz ho maju za vybornu cenu na jednej stranke a chcela by som si ho kupit ale bohuzial som ho este nepouzivala a neviem ako by reagoval syn nan, mate skusenosti?dakujem
7. kvě 2014 ve 21:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek