Formulář pro školkovné do daňového přiznání, máte?

hhranolka
13. led 2016

ahoj, nemáte prosím někdo Formulář na školkovné(vynaložené náklady za školku) pro uplatnění do daňového přiznání ?
Děkuji

andelka
13. led 2016

@hhranolka to potvrzení mi dali přímo ve školce u účetní (loni, letos jsem si pro něj ještě nebyla)

hhranolka
autor
13. led 2016

@andelka já do školky právě psala a oni mi řekli, že mám donést formulář a že oni mi ho vyplní....na netu nikde nic nemuzu najít

andelka
13. led 2016

@hhranolka Dostala jsem to na poloviční A4, prostě napsané, že za to a to dítě bylo uhrazeno tolik a tolik, razítko podpis. Pár vět.

eva118
13. led 2016

Asi jak která školka, já loni taky dostala vyplněné potvrzení od školky, žádný formulář nechtěli.

banitram
13. led 2016

Vaše školka si to dobře ulehčuje ... každá školka je povinna od loňského roku vystavit potvrzení o zaplaceném školkovném. Z toho, co jsem loni viděla, tak si každá školka vytvořila vlastní formulář splňující zákonné podmínky.

hhranolka
autor
13. led 2016

@banitram a je to dané zákonem? já totiž nikde nic nemužu najít,.. tak bych nerada zplodila papír, který pak bude špatně a budu to muset celé absolvovat znova :(

banitram
13. led 2016

Nemám teď nějaký vzor z loňska, ale určitě tam musí být jméno, příjmení a rodné číslo dítěte, nejspíš i bydliště, částka za zaplacené školkovné v roce 2015 (bez stravného) a identifikace školky s razítkem a podpisem zodpovědného zástupce školky.... ale není to novinka, ve školce to musí znát už z loňska. Nevím, že by existoval nějaký oficiální státní formulář
...

helen_h
13. led 2016

Holky, mám to tady na stole, tak opisuji, co vydává naše mš. Vystavili to automaticky každému dítěti a nechali k rozebrání v šatně 🙂

Potvrzení o výši vynaložených výdajů
za umístění dítěte v mateřské škole podle § 381 zákona č. 586/1992

Subjekt vykonávající činnost mateřské školy:
(zde adresa mš či organizace, ič)

Údaje o dítěti:
(jméno, datum narození)

Celková částka výdajů, kterou ve zdaňovacím období 2015 zákonný zástupce uhradil:
(částka v Kč)

Potvrzení vystavila: (jméno hospodářky)

Vystaveno dne: (datum)

(Vpravo ještě: jméno ředitelky školky, podpis a razítko mš)

helen_h
13. led 2016

Ještě k tomu nadpisu jsem zapomněla opsat:

Potvrzení o výši vynaložených výdajů
za umístění dítěte v mateřské škole podle § 381 zákona č. 586/1992, o dani z příjmu

hhranolka
autor
13. led 2016

moc díky!

jitkaa
25. led 2016

¨NO, mě to také dnes ve školce říkali, že je na to nějaký formulář, tak hledám na netu, kde ho vzít, zatím bezúspěšně.

andelka
25. led 2016

Já už si to vyzvedla,účetní vyplnila tabulku,vytiskla a hotové. Mají to mít oni udělané, ne my to shánět.

katiedvor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz