Daruji kojenecké oblečení

nuny11
22. srp 2019

Maminy vim ze to jsem asi uplne nepatří ale kdyby jste věděli o nějaký mamine co na tom neni nejlip rada bych pomohla nez to odnesu do kojeneckého ustavu mam tu po kubovi obleceni a druhe uz urcite neplanuji neni to uplne top stav ale jeste určitě poslouží a taky bych tu mela kocar sice uz teda taky ma hodne moc za sebou ale myslim ze lepsi nez nic dekuji

zrzeckas
22. srp 2019

Nevim, odkud jsi, ale tady je skupina pomoc v nouzi a treba se najde jeste nejaka a pokud jsi na fb tak tam je skupin pomoc maminkam a tatinkum v nouzi a urco se najdou dalsi.... Ta, o ktere mluvim, tu vede zena, kterou znam osobne a lidi i proveruje, zdy jsou opravdu v nouzi aby se nestalo, ze to dostane maminka, ktera to nepotrebuje a rozproda to

krutovav
22. led 2021

@zrzeckas Ahoj,prosím nevíš o někom kdo je na tom opravdu špatně,abych to nedala někomu kdo mi jen písně ze ma zájem.Mam spoustu obleceni na deti kluka i holku,bot,hraček,kojeneckych potreb atd. a rada bych to někomu věnovala,ale opravdu tomu kdo to potřebuje.Muze se mi ozvat na e-mail:krutova.veronika@seznam.cz

zrzeckas
22. led 2021

@krutovav ahoj, zpravu jsem predala zname, ktera vede skupinku na fb, dam ti vedet jak se mi ozve

zrzeckas
22. led 2021

Toto je ta skupina na fb

zrzeckas
22. led 2021

Pry nejlip napsat na skupinu pokud mas fb 🙂

pginka
12. bře 2021

@zrzeckas
@zrzeckas dneska jsem narazila na pravé zmiňovanou skupinku na fb a mužů rict ze paní je velmi příjemná a ochotna,mám velkou radost ze jsem skupinku našla v této době mi to hodně pomůže

zrzeckas
13. bře 2021

@pginka 🙂 jsem moc rada, ze moje inf i pomohla 🙂