Pomohl by prosím někdo darovat potraviny a drogerii?

fifinek36
12. črc 2022

Dobrý den,je mi to velmi trapné ale chtěla bych poprosit prosím o pomoc , nenajde se někdo kdo by daroval potraviny a drogerií ,moc prosím, najde se někdo kdo pomůže .Jsem maminka samozivitelka žijí s dvěmi dětmi , a po zaplacení nájmu a poplatků mě toho nezbývá moc ,od září mám slíbenou práci.Prosim najde se někdo kdo by pomohl .Děkuju moc .

leniczka23
12. črc 2022

@fifinek36 zkoušela si úřad a hmotnou nouzi? Příspěvek na bydlení atd?
Odkud jsi? Já jestli tě mám daleko nebo ne, peníze bych neposlala, ale nějaké jídlo a drogerii bych klidne osobně darovala.

barmil
12. črc 2022

@fifinek36 obraťte se na místní charitu, mají příděly z potravinové banky a rozdělují. Na stránce potravinové banky https://www.potravinovebanky.cz/potravinove-ban... najdete místa, která jsou ve vašem okolí. A zajděte na UP a zazadejte si o všechny dávky. Jak jednorazove, hmotná nouze atd, tak příspěvek na děti, bydlení.

fifinek36
autor
12. črc 2022

@leniczka23 všechno jsem vyřídila ,čekám na vyjádření od úřadu . Jsem z Kojetína ,nežádám peníze to opravdu ne . Ale za materiální pomoc budu moc ráda

leniczka23
13. črc 2022

@fifinek36 sakra to mám přes celou republiku. 🤦 Jedině příští víkend, jedeme do Havířova nemela bys možnost si dojet? Máš auto? Napiš mi prosím zprávu spíš až si tady nepíšeme veřejně.

fifinek36
autor
13. črc 2022

@leniczka23 bohužel já auto nemám 🥺

janall30
13. črc 2022

Celkem malá šance, že tohle téma otevře někdo z Kojetína. Být vámi změním téma na Kojetín pomoc. Dále byste mohla napsat jaké potraviny a drogerii zadáte, to by vám mohl někdo poslat postou

fifinek36
autor
14. črc 2022

@janall30 já budu ráda za cokoli , mě pomůže opravdu cokoli

hankasva
Autor odpověď smazal
Zobraz