• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nosní mandle - máte zkušenosti s nemocnicemi v Praze?

@moruse Ahojky prosím tě můžu se zeptatjak to probíhalo tou plazmou. Ted jsem na to narazila na netu a celkem mě to zajímá. Trhání nás čeká,ale chtěla jsem volit šetrnější způsob a toto se mi celkem zamlouvá pro dcerku. Předem moc díky
11. dub 2014 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fidorka01 Co přesně chceš vědět? V 8,45 jsme přišli, v 9,00 příjem, pokoušeli se mu napíchnou kanylu a to se nepovedlo, takže uspání rajským plynem - po celou dobu jsme tam byli. Pak jsme odešli a za cca 45 minut nás volali, že se probouzí, tak jsme k němu hned šli. Za cca půl hodinky (když se úplně probral) jsme odcházeli. Nic nekrvácelo, nic ho nebolelo. Proste super! Cestou trochu blinkal.
11. dub 2014 v 10:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moruse
Wau to jste mohli jít takto brzo domů? A doopravdy nic nekrvácelo. Já se právě bojím toho probuzení a toho jestli jí bude téct nějaká krev či ji blinkat. jsme totiž až z východních čech a museli bychom potom zákroku jet zase dlouho autem domů.
A jak to provádí tou plazmou,? Je to tedy něco na způsob laseru,ale při mnohem nižší teplotě? A nevíš jestli po tomto zákroku mandličky mohou znova narůst?
11. dub 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fidorka01 Musí jet autem dva, jeden řídí a druhý je u dítěte. Cesta je dlouhá, nemáte nic poblíž? My to měli cca 30 km. Plazmu mají dobře popsanou na stránkách. Dorůst můžou asi vždycky.
12. dub 2014 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkazdenek MOhu se zeptat jak se dr. na barandově jmenuje? Děkuji
8. čer 2015 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adidasik bohužel si její jméno už nyvybavuji,od té doby co jsme u ní byly naposledy žádné potíže nebyy,ale byla to tuším jediný dr pro děti a hnde vedle měl ordinaci fyzioterapeut.
8. čer 2015 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moruse dobry den, muzu se zeptat, jestli vam mandlicka dorostla? Dnes mi lekar rikal, ze tato metoda zde neni az tak dlouho a ze se nevi, zda mandlicky dorustaji. Mame jit na to same co vy: mandle+pichani usi a odsati. Jeste mame doporuceni ma autovakcinu. Delali vam ji taky? Pomohla?
17. únor ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek