Zánět středního ucha, kdy zmizí teploty po píchnutí?

lucynetka
10. únor 2013

Prosím poraďte, včera večer jsme utíkali na pohotovost s horečkou a bolestmi oušek. Jedno ouško píchli ( s krví ) a druhé máme rozkapávat. Z píchnutého ouška pořád něco vytéká a teplota nezmizela, prosím o informaci kdo s tím máte zkušenosti. Za jak dlouho teplota zmizí po píchnutí uší?děkuji

honzulka
10. únor 2013

pokud nezmizí teplota do tří dnů,šla bych znovu na ušní a bude to nejspíš na Atb...bohužel takovou máme zkušenost mi... ☹

pismenka
10. únor 2013

mám HODNĚ velkou zkušenost s ušima, až jsme byli hospitalizovaní v nemocnici. Přesně to samé, jeden píchnuté, s krví - to je normální - a pak teda u nás, druhý den další ucho. Chvíli se jí ulevilo,ale pořád a pořád vysoké horečky. Taky mi tady maminky psali, že tři dny můžou být a vytékání z ucha že je normální. ALE POZOR, NENÍ TO NORMÁLNÍ, málem nám dcerka ohluchla. Doktor řekl, že je to na hospitalizaci a že jsme měli přijet hned a dřív. Tak že já být tebou, jedu na pohotovost a ihned zkontrolovat uši!!!!! za to nic nedáš a raději hned, než ho trápit horečkami. Píchali nám atb. do nožičky a týden v nemocnic, nakonec bylo z výtěru jasné, že tam měla nějakého koka. Jezdíme od Ml. Boleslavi, tam jsou fakt dobří,tak že si vyber doktory tam,kde jsou dobří ORL, znám i doktory, kteří to flákají ☹

morgan
13. únor 2013

Záleží jaká je teplota, pokud horečka tak určitě jít znovu, zvýšená teplota prý může být 2-3 dny..výtok z ucha může být taky 2-3 dny, jak je dýl tak je to spíš na atb.....a taky záleží jak je dítě staré, u starších se už hned ATB nedává, ale třeba u ročních se mi ORL doktoři shodli, že dávají vetšinou hned....