10měsíční syn neustále prdí

luciedo
7. lis 2016

Ahoj holky mam 10 měsíčního chlapecka a neustale prdí, ma slabší alergii na mliko projevuje se nam to atopickym ekzemem ale mliko pije um. Nedostal zadne jidlo, ktere by ho nadymalo. Vubec uz si nevim rady. V noci se budi sab simplex, bio gaiu espumisan mame vyzkouseny. Nemate nejakou radu?

kaja2016
7. lis 2016

@luciedo Dcera ma taky alergii na mliko a taky prdi a kdyz byla jenom na UM, tak ji desne smrdelo hovinko🙂 Me to teda nevadi, jsem rada, ze se vyprdi a neboli ji brisko. Nektery lidi proste prdej vic, nektery min, to je normalni, neboj, az bude starsi, tak se nauci prdet nekde v soukromi🙂 A on nedostal ten alergy care?

luciedo
autor
7. lis 2016

🙂 jasny ja jsem taky rada, ze prdi a nema zarazeny prdy 🙂 ale v noci se zacne kroutit a plakat a pak z neho vyleze rana a pak dobry. Jo ale mliko jsme dostali az v 8 mesici a maly to nepozre. Bohuzel. Tak to musime nejak vydrzet s klasickym um a snad se to pak srovna

kaja2016
7. lis 2016

@luciedo Jo aha, uz to chapu, proc ti to vadi, me to bylo trosku divny 🙂 Chudinka malej... Hele ja bych na ten alergy care presla za kazdou cenu. Urcite by to slo ze zacatku treba i redit pul na pul. Cim mene toho kravskyho pozre, tim pro nej lip. Podle me to ma fakt z toho. Vic neporadim 😉

luciedo
autor
7. lis 2016

Tak to zkusim pul na pul a třeba na to najedeme. Jinak by me to nevadilo, ale evidentně ho boli brisko. Tak moc diky za radu 🙂