14denní pobyt na očním - pleoptika nemocnice Brno

rostlinka23
14. dub 2021

Dobry den, ma nekdo zkusenost se 14 dennimi pobyty v detske nemocnici v Brně? Syn tam ma o prázdninách jet. Zatim mi jen řekli, že já budu muset spavat na ubytovne a přes den budu asi s nim. Nevi nekdo, jak to tam chodí? Dekuji

niksar
30. čer 2021

Dobrý den, syn také nastupuje na konci prázdnin. Já zase pochopila, že přes den tam být nesmím, abych nerušila jejich bohatý program. Více toho bohužel nevím, jak to celé bude probíhat, budu ráda za každou informaci. Děkuji

rostlinka23
autor
19. črc 2021

@niksar a kdy nastupuje? Já právě nevím, jak to tam probíhá.. jestli s ním budu jen ráno a večer nebo i přes den nebo jak

niksar
19. črc 2021

@rostlinka23 nastujeme 23.8. Tím, že jsme z Brna, tak jsem byla tak zaskočená tou hospitalizaci, že jsem se po telefonu pořádně na nic nezeptala, tak tam budu muset volat znovu.

niksar
18. srp 2021

Dobrý den, mohu se zeptat, jestli jste už byli hospitalizováni?

rostlinka23
autor
18. srp 2021

@niksar dobrý den, ano byli. Manžel byl se synem ubytovany přímo na oddělení (syn má Aspergeruv syndrom, takže jsme měli papir, že musí mít doprovod). Mají cviceni 30 minut dopo a 30 minut odpo, jinak je tam herna, kde se jim věnuje nějaká paní. Vem mohli odpoledne na 2 hodiny jen v areálu nemocnice. Manžel dostal stravenky a chodil si do jídelny na ubytovnu na jídlo- spíš tam nechodil, protoze nechtěl nechávat syna samotného. Byli tam jen q týden, pak to vzdal, že syn nechtel spolupracovat. No spíš to spolu nejak nezvladali.

niksar
21. srp 2021

@rostlinka23 moc děkuji. 🙂