2,5m. syn u kojení z ničeho nic nemohl dýchat

1992erika
19. srp 2015

Můj plne kojeny syn ( 2,5 měsíce ) teď u kojení z ničeho nic se pustil prsa a koukal na me a nemohl dychat, jako by se dusil. Bouchla jsem ho mírně 2x do zad a bylo to dobrý ale myslela jsem v tu chvili, ze me klepne. Jsem z toho úplně vydesena :( máte s tim někdo zkušenost, stalo se vám to někdy taky? Mám strach, aby se to neopakovalo, teď ho furt pozoruji a je v pohode. Ale já v pohode teda nejsu, buší me srdce jak blázen jeste teď :(

eldrag
19. srp 2015

a určitě se nemohl nadechnout? já si pamatuji jak me u syna děsil každý divný pohyb, špatný zvuk nebo i zadívání se nekomunikovani atd...

veruska007
19. srp 2015

Mně se to stalo asi dvakrát u prostředního, prý to někdy bývá. Protočil panenky, stala se z něj hadrová panenka, přestal dýchat. Zatřepala jsem s ním a hned zase "naskočil." Jinak byl a je zdravý, nic to neznamenalo.

1992erika
autor
19. srp 2015

určitě, úplně hekal jak se nemohl nadechnout :( v tu chvíli jsem mela strach jak nikdy :(

majkoz
19. srp 2015

@1992erika Malýmu se to stalo dvakrát, ale bylo to z pláče, řval a řval, až byl celej modrej a nemohl se nadechnout...když se to stalo poprvé, tak jsem si našla, jak na to- fouknout do obličeje-když to na něj pak kdykoli šlo, tak jsem foukla, jeho to probralo a bylo to dobrý...Ale co jsem četla, tak většinou je to právě ze vztekání...tak nevím, když se Vám to přihodilo při kojení...ale ono to bude v pohodě 😉 určo bych se pro jistotu zeptala pediatra...Je to strašně hnusnej pocit, měla jsem pocit, že nedýchá snad věčnost, přitom to bylo pár vteřinek 😒