Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

2letá dcera si stěžuje na bolení hlavy, máte zkušenost?

knobloska
15. lis 2013

Ahoj maminky. Moje 2letá holčička si někdy stěžuje, že jí bolí hlava. Není nijak skleslá, nebrečí u toho, prostě sedí třeba u pohádky, najednou to řekne a kouká dál. Nebo to říká, když jedeme v autě. Prostě kdekoliv, není v tom žádný systém. Včera jsem to zmínila dr a prý to děti odkoukávají od dospělého, mám ji více pozorovat a objednat na očí. Objednaná je na prosinec a když ji pozoruji, všímám si i věcí, které s tím ani nesouvisí a já si je teď do souvislosti s tím dávám...však víte, jak to myslím.
Nemáte s tím některá zkušenosti? Děkuji.

ivular
15. lis 2013

@knobloska Kromě očního by bylo vhodné udělat i nějaké základní neurologické vyšetření. Je určitě možné, že si dcera vymýšlí, ale my máme dost nehezké neurologické problémy jak u mamky, tak u syna, takže bych raději oběhla ty doktory zbyteně, než si pak něco vyčítat 😝 Na tu neurologii je ale nutné mít žádanku od pediatra.

knobloska
autor
15. lis 2013

@ivular ano, neurologa absolvujeme po očním vyšetření.

killi
20. lis 2013

bolení hlavy může být i z nějaké alergie nebo intolerance na nějakou potravinu. Dcera to mívala taky. 😒

jennyska
13. únor 2014

Ahoj @killi @knobloska @ivular a ostatní maminky 🙂

do naší Wiki knihovničky Modrého koníka, kterou si tady všechny společně tvoříme, byl vložen nový článek na téma Bolest hlavy https://www.modrykonik.cz/bolest-hlavy/ .

Pokud si najdete chviličku a napíšete nám všem své zkušenosti s bolestmi hlavy (u vás nebo vašich dětí), pomůžete další spoustě maminek, které si tímto právě prochází a Vaše rady, tipy a recenze určitě ocení!
Své příběhy můžete psát přímo pod článek do okénka " Moje zkušenosti s ...".

Mockrát Vám děkuji, že pomáháte a přeji fajn den!
Jennyska

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: https://www.modrykonik.cz/wiki/all

Sem začni psát odpověď...

Odešli