9měsíční dcerka zvrací, co vyřadit z jídelníčku?

anetaji
26. zář 2014

Ahoj holky,
moc prosim o radu.Vcera mi dcerka zvracela ale jak! :( byla v lehatku dala jsem ji presnidavku boruvkovou( mimochodem ji uz mela) a za 15min byla neklidna plactiva a najednou zvracela,vyzvracela celou presnidavku a piti :( myslela jsem,ze ji treba nesedla,tak jsem dr.neresila.Pred chvilkou zase :( v 19hod sla spat a pred chvilkou zase plactiva a kdyz jsem ji asi po 10min.zkusila pochovat,tak zase vyzvracela haldu.Mela pred 17hod bio tvaroh ktery ji normalne a potom nez sla spat trochu mleka proste jako normalne.Asi bude nemocna,teplotu nema a jinak pres den je v pohode.Nevite co by to mohlo byt pripadne co vyradit z jidelnicku aby ji to nedrazdilo??Dekuji mockrat.

terezapetrova
26. zář 2014

jste chudacii 😒 proti rotakum se ockuje jen do cca 6teho mesice života, tak nejak bude ta vekova hranice, pak uz ne, my ze zdravotnich duvodu byli vubec poprvé ockovani az asi v roce a pul takze proti rotavirum uz ockovanej bejt nemohl. Ale je fakt, ze cim starsi jedinec tim je to asi min nebezpecne, pokud se to chyti. Pak je to dost blbe pro tehotne a asi i pro slabsi duchodce.

anetaji
autor
26. zář 2014

@terezapetrova
ja se v ockovani moc nevyznam kdy co a jak,vzdy mi nahlasi dr a ja si to prectu a nastuduju.jenze nekdy jednim uchem tam druhym ven :(( to me mrzi,ze to ma takhle.......no tady je to silene navic pod barakem predelavaji plynovod a chodnik a vsude rozkopana silnice ( volby no) takze vsude smrad a hluk :(

terezapetrova
26. zář 2014

@anetaji ja rozumim, casu je moc malo a supr, ze Ti to dr takhle hlasi. Dnes uz je na tom Vojtisek dle mého dobře. To je hruz s tou prestavbou, preju at je to u Vas brzy hotove. Cetla jsem o tom ultrazvuku s Vasi Natálkou, co trapilo, trapi Vas?? 😒

anetaji
autor
26. zář 2014

@terezapetrova
Terezko obe maji hemangiom=kozni nezhoubny nador,bohuzel odstraneni je koznim laserem a nehradi to pojistovna.zjistuje se jestli to neni v brichu a na mozku.proto ty ultrazvuky jeste nas ceka ultrazvuk mozku a uvidime.existuji totiz vnitrni hemangiomy a obecne vsechny maji tendenci praskat a krvacet.je to neco jako spatne cevni zakonceni.starsi to ma na zadecku 4,5x4cm a mladsi to ma tam 1mmx2mm na noze.pry to ma kazde druhe dite tak nase dcery to maji za nejake zdrave miminko no.....muzou se zvetsovat a proto je nejlepsi je odstranit a cekaji cca 5let jestli se ztrati nebo ne u nas se to neztratilo

terezapetrova
26. zář 2014

@anetaji hmm , ach jo jsou to stresy s téma nasema drobkama, at to mate brzo uplne za Vami, my uz se z ruznych věci dostavame ale porad nas nekteri odbornici sleduji, ted cekame na výsledky dalších genetickych testu, tak mam tak trochu strach. nastesti nekteri odbornici nas uz vůbec nesleduji. mimo jine Tve jmeno je Anetka? Nebo jsem uplne mimo? ted uz pujdu chrnet ale jiné dny si s Tebou budu zase rada psat, tak paa a dobrou noc 🙂