Používáme cookies. Více informací zde. OK

Antibiotika 6ti měsíčnímu mimi. Nechci mu je dát

dadlina
9. říj 2008

Ahojte, jsem uplně neštastná, dnes mi doktor předepsal pro mého prcka antibiotika, má 6 měsíců a plně ho kojím, tak nevím co kde chytl 😢 4 dny jsme měli jen rymečku a byli doma, dle rady lékaře a po 4dnech dostal horečky 39 , tak ráno k lékaři, a bez vyšetření , výtěru konstatoval, že je to začínající zánět průdušek v že je nutné to přeléčit. Co když je to jen virového původu a antibiot. nepotřebuje?? jsem odpůrce antibiotik, pokud to samozřejmě není nezbytné. mám ještě 2 pubertální děti a ikdyž jim doktor předepíše na banality antibiot. tak je nedávám a vždy jsme to zvládli jinak. Ale to mimčo, to fakt nevím. Je to pro ně šílená zátěž, ale co když je nedám a bude problém?? co s tím??? Dadlina

dnada
9. říj 2008

a proč si netrvala na výtěru a jiných testech??? nebo změň Dr.,když nejsi spokojená.😉 Já mám výbornou dr. ,dělá hned stěry a testíky z krve,píchne do prstíku a ví,jestli sou třeba antibiotika či ne. Ona je nerada dává,když to není nutné.Sem za to moc ráda.Taky sem dlouho dr předporodem vybírala🙂
A co teď? zkus jiného dětského,třeba bude rozumnější,hlavně u takhle malého mimi 😉
No a když máš ještě 2děti,tak se nediv že i přes kojení prcek něco chytil,děti sou hrozný přenašeči bacilů ☹ 😠

radka.m.
9. říj 2008

pokud si ho doktor poslechl aspon fonendoskopem,tak bronchitidu zaručeně pozná podle poslechu.

dadlina
autor
9. říj 2008

výtěr z nosu byl negativní a když jsem chtěla výtěr z krku, tak řekl, že do průdušek se nedostane a z krku se to nedá poznat. to máš teda fakt super doktorku. já teď mluvila s kámoškou , šéfuje v biochem.laboratoři, mám přijít na krev z prstíku a na moč, ale antibiot. at radši dávám, když při poslechu diagnostik, zánět průdušek, tam je pak rozdíl zda jde o virové /na to antibiot.nezabírají / nebo bakteriové. já se zajímám o čínskou medicínu, reiki atd a klasickou medicínu a doktory moc nemusím, nevěřím jim, tak proto jsem tak vyjukaná a s každou dávkou antib. mám výčitky, navíc mu lezou 3 horní zuby zároveN , tak třeba ta horečka je i od nich. Určitě příště budu trvat na všem možném, než tomu mrňouskovi něco dám, a pokud doktor odmítne, tak ho určitě vyměním. díky

Sem začni psát odpověď...

Odešli