Atypický autismus jako diagnóza

cacenka_d
14. říj 2016

Mate nekdo? Porad jeste trochu tapu co se vlastne deje 🙂

martinal08
14. říj 2016

Ano,mám 8-mi letého syna,střídá se u něj diagnoza s atypickým autismem a dětským.Máme ještě mentální postižení+ADHD.Dá se s tím žít,nejhorší byl ten okamžik,kdy nám to psychiatr potvrdil,ale jsem moc ráda,že ho mám.Díky němu jsem přehodnotila celý svůj život,uvědomila si co je opravdu důležité a přestala řešit malichernosti.

panickatlamicka
14. říj 2016

Tez mam atypickeho autika, je mu 7. Mne se naopak u vyrceni dg ulevilo, porad jsme nevedeli, co mu je. Pojmenovani problemu bylo pro nas moc dulezite. K PAS ma jeste yvojovou dysfazii a LMR. Tak se ptej 🙂 Je tu i skvela uzavrena skupina. 🙂

panickatlamicka
14. říj 2016

@martinal08 tak nejak. On ma muj syn tak uzasny pohled n svet a nekdy je jeho chapani sveta ivesele. Zro na vcera mu rikam: Marecku, to uz je dobry, kasli na to..( zametal chodbicku) a ten muj troubicek 💟 proste na me nechapave koukl a zakaslal. 😀

cacenka_d
autor
16. říj 2016

@panickatlamicka Mam to stejne, jakmile nam to rekli, tak nejak se mi ulevilo a jak ja tak ona jsme klidnejsi 🙂 Mrknu pak, ted se pujdu prohrabat netem co mi kdo naposilal, zpracuju v hlave a pak se budu ptat 🙂