Bezdotykový teploměr - rozdílné teploty. Máte zkušenost?

peta2020
22. únor 2022

Zdravím, jdu si pro radu, jestli nemáte někdo zkušenost s tímto bezdotykový teploměrem. Jsem z něho zmatená, když namířím na čelo ukáže se 36,6 když na spánek v pravo 37,2 a když na spánek v levo tak 36,7 po zopakování se to vždy změní 🤦 tak jsem z toho jelen čemu věřit. A také když šáhnu na tvářičky jsou studené ale hlavička mi přijde že jí hoří přitom podle teploměru horečku nemá 🤦 🤭 uff. Je nám 8 měsíců. Předem děkuji za odpovědi.

gbp
22. únor 2022

@peta2020 s timto ne, ale se svym. a je uplne stejne na ho... jako ten tvuj 👍 jestli mas normalni nebo digital, zmer radeji v zadecku a odecti pul stupne. jeste mi jakstak ten bezdotykovy meri v uchu, ale tim tvym to asi nepujde.

mmichaella
22. únor 2022

Mám od withings a stejně naprd. Všude a vždycky jiná teplota. Příště bych už nekoupila

hojda
22. únor 2022

@peta2020 Na čela může být na každém místě teplota jiná. Měří se na spánku.

hojda
22. únor 2022

@peta2020 Tyhle teploměry jsou fakt spíš jen orientační, moc dobře se s nimi naměřit nedá☹.

jana_zofie
22. únor 2022

Zkus jestli na tom stredu meri dobre srpvnan s rektalnim. Ale ja pouzivam do ucha. Celo je lehce nespolehlive. Mam bebelo

ajja87
22. únor 2022

Bezdotykove nebrat... Utratila jsem nehorazne peníze za nej, s tím, že je kvalitní, používá se i ve zdravotnictví... Dcera mi doma lezela téměř ve ctyricitkach a milý teploměr ukazoval 38,1...pokud nemáš schovaný klasický starý rtutovi, tak si kup aspoň klasiku a nebo digitální, měř v zadečku a půl stupně odečti

fyii
22. únor 2022

v Motole nas meri vzdy 3x a z tojo se bere prostredni teplota, takze to tak delamni doma

intonace
22. únor 2022

Já mám bezdotykový jen orientační. Pokud naměří víc než běžně měřím v zadečku digitálním. Jinak i náš pediatr říkal, že jsou orientační i v nemocnicích.