Bílé mapky (flíčky) na jazyku

alenape
10. únor 2018

Ahoj holky, prosím nemáte někdo zkušenost? Malý 4.1. mu byli 2 roky. Už pár měsíců se mu na jazyku objevují takovéhle fleky. Pokaždé jinde a jinak velké. Pár dní je má pak mu zmizí a znovu se objeví....teď je má znovu a já začínám mít strach, že mu něco chybí. Není to zrovba jedlík, co by jedl vše ☹

priefi
11. únor 2018

@alenape doporucila bych navstivit dr. 😉

alenape
autor
11. únor 2018

@priefi Tak urcite, jen jsem chtela vedet, zda s tim ma nekdo osobni zkusenost 😉

priefi
13. únor 2018

@alenape muze to byt tim, ze neco ocumlava a podrazdilo mu to jazyk, nebo nejaka infekce, kamaradka tomu rika zaba. Dale to muze byt tim, ze v telicku neni neco v poradku, jazyk je udajne obrazem celeho tela. Muze toho byt hodne. Ja treba taky mela mapy na jazyku a zpetne jsem si uvedomila, ze to je osmickami, ktere mi rostly a jazyk automaticky k nim a odrel se, totez, kdyz jsem mela jako dite nasazovaci rovnatka a jazyk sel smerem k ostrym zahybum. Takze muze to byt banalita, ale i neco vaznejsiho. Dej pak vedet, co to bylo.

alenape
autor
13. únor 2018

@priefi dam vedet. Ja cetla, ze mapovity jazyk deti mnohkrat mivaji a do tri let ma zmizet, ale zarazilo me jak se to objevuje a mizi. Ted to tam nema tak az se mu to tam objevi hned letim at nam rekne co to je. Pak pisnu. Diky