• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bolesti bříška a neklid u 10týdenního miminka

19. března 2014 
Dobry den, prosim o vase zkusenosti, jsem bezradna. Mam desetitydeni miminko, bohuzel nekojim. V posledni dobe ho porad boli brisko, je neustale neklidny, jiz to neni takove spokojene a usmevave miminko. Syn neustale zvracel a mel bolesti-krece v brisku, defakto cely den, jen u jidla je kludny, ale potom to zacne. Lekarka nas poslala do nemocnice, nasadila jsem AR mleko. Syn prestal zvracet ci minimalne, ale bolesti ma porad. V nemocnici to uzavreli tim, ze ma koliku a zvraceni je normalni. Stolici ma vetsinou bobek, neni nejak tuhy. Jiz v nemocnici mel ve stolici takove nacervenale ci cerne skvrnky. To mi rekli v nemocnici, ze je to normalni, telo se cisti pry po nove danem mleku. Nadhazovala jsem, zda syn nemuze byt alergicky na mleko, to hned zamitli s tim, ze ne, ze stolice tomu neodpovida. Nyny jsme doma a dnes se ve stolici objevilo vice hlenu a drobne cerne tecky. Prosim o radu, hrozne s nim trpim a jiz nevim jak mu pomoci.
19. bře 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeste chci dodat, ze stolice hrozne zapacha. Pres den mi skoro nespi, porad dokola breci a krci se. V spi lepe a vcelku dlouho, ale i ze spani se krouti.
19. bře 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vyměnit mliko, dávat probiotika, možná bych sama zkusila to Low lactose mliko.
19. bře 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Probiotika davam. Take zvazuju nejake specialni mleko. Jaky je rozdil mezi tim low lactose a alergy care? Dekuji
19. bře 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tedy nejsem doktor, ale dle toho co píšeš by to klidně mohla být viróza... To co píše @lv dávat probiotika a Nutrilon Low lactose... A pokud budou obtíže přetrvávat, otravovala bych doktory. Přece jenom to je malé miminko...
19. bře 2014 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, taky mi to pipadá ma virozu či tak...nechci tě strašit, ale kamarádka mi minulý týden povídala, že si z nemocnice dovezli domů rotaviry, zjistilo se to až při půlroční prohlídce!!!! Taky jí na všechno říkali, "v pořádku a klid, to tak může být". Zkus třeba taky jiného doktora? V Brně bych ti jednoho úžasnýho doporučila, ale tam od vás neznám nikoho... Držím pěsti, ať vše dobře dopadne!!!
19. bře 2014 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
low lactose je se sníženým obsahem laktózy, ale to si nemyslím, že by mělo význam ... allergy care je s naštěpenýma bílkovinama a to bych na alespoň 2-3týdny zkusila, jestli pomůže ... a pokud chceš mit´ jistotu, jestli černé tečky nejsou krev, kup si v lékárné test na okultní krvácení a vyšetři s ním stolici ... a určitě bych nasadila probiotika (po jídle), případně i Hylak forte (asi půl hodiny před probiotikama) ... pokud bys z pediatra dokázala dostat źádanku na gastro, pak v Dětské nemocnici v Brně mám dobrou zkuśenost s doktorem Klusáčkem (hodně dal na moje slova a nedělal ze mě debila jak naše pediatra, naopak mě pochválil :slight_smile:)
19. bře 2014 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek