Boule na krku a antibiotika. Je to normální?

30. pro 2023

Ahoj,malý má 4roky a bouli na krku. Byly jsme na orl a na dětském v nemocnici a prý jen zvětšené lymfatické uzliny a nejspíš zánět ,teploty má od noci.Malý nemůže dát hlavu dolů ani do boku ,pláče že ho to bolí .Máme cfezil antibiotika . Nikdo mu nebral krev nic,jen prohlídka. Nemůže mít zánět mozkových blan nebo něco nebezpečnými?nikdy to neměl a to už byl nemocny hodnekrat.Usi obě dvě ok .Díky moc za rady
Má to zarudlé prý je to normální ,no ale bouli tam má pěknou 😪

cilkat
31. pro 2023

Já bych teda odhadovaná priusnice... což je virové, viry jsou svistvo a můžou udělat dost cokoliv, ale při běžném průběhu je to prostě "chřipka ".

leila7
31. pro 2023

4 roky ma a co ma v tej hube?😈🤔🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈

neomenia
31. pro 2023

To bych se bala abscesu. Udělala bych sono a krev . Pokud se nezlepší během dvou dní, běžte k lékaři znovu. @cilkat příušnice vypadají jinak, není takové lokalizované zarudnutí a otok je jinde, ne na krku

bessinka
31. pro 2023

@leila7 v hubě nevidím nic,v puse má dudlíka a ty by ses měla starat o sebe a neodpovídat na to,na co se nikdo neptal...

hanka_12345
31. pro 2023

@leila7 ted se nechci dotknout pani-maminky chlapecka..
Ale.jak vy vite ze ten chlapecek neni treba NEDEJ BUH postizeny? Nebo nema.treba autismus.nebo ja nevim co ...tak ma.dudlik no..asi je.k tomu duvod

goovana
31. pro 2023

@leila7 ty jsi hloupá bože

marge_s
31. pro 2023

@leila7 dudlik, draha. Uzitecnejsi vec nez to co ty mas v hlave.

dashyyy
3. led 2024

Jestli ho bolí hýbat hlavou, jela bych znovu k dr.. řešila jsem to kdysi s tříletým klukem, boule jak na příušnice, namohl hýbat hlavou, bolela ho celá a dr na pohotovosti, že buď příušnice nebo zánět mozkových blan a okamžitě na infekční, tak jsem jela do okresky, tam stejné podezření a převoz do dětské nemocnice.. nakonec z toho byl po rezonanci absces pod mozkem, původce byl špatně zaléčený streptokok.. 14 dnů na kapačkách, dalších 14 dnů prášky, jedna rezonance a asi 6 ultrazvuků.. kluk trpí od malička na tonsilitidy, má uzliny naběhlé běžně, ale tohle byl úplně jiný průběh než zdruřelá uzlinka.. nechci tě strašit, jen píšu svoji zkušenost a já bych jela znovu, zhoršoval se v rámci hodin a celkem rychle