• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bulka v prsu u devítileté dívky. Co by to mohlo být?

27. listopadu 2013 
Ahoj,
mám hrozný strach. Dneska jsem u své 9ti leté dcery zjistila, že má přímo v prsu bulku, asi tak půl cm. Vůbec jí to nebolí. Nevíte někdo, co by to mohlo být. Každopádně v pondělí jdeme k dr. Hrozně se bojím.
21. led 2011 ve 22:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@zero neboj,s největší pravděpodobností se bude jednat o klasickou tukovou bulku,která se v případě zvětšování normálně chirurgicky vyndá jenom s opíchnutím místa. K doktoru skočte a dej vědět. Ale je to celkem časté,já to měla také a můj syn to má teď na ručičce. :wink:
21. led 2011 ve 23:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@zero neboj se a nestresuj!!! Je to zcela normální! I já jsem u své dcery v 8 letech objevila bulku v prsu, připadala mi dost velká a v druhém jsem jí nenahmatala. Jako i Ty jsem vystrašená letěla k dr. a ta se smála :slight_smile: po vyšetření mi vysvětliva, že je to vpořádku, že prostě děvče dospívá a nalívají se prsní žlázy. Dokonce nahmatala i v druhém prsu - menší. Dnes má pěkná, zdravá prsa a kdyby tak nebylo asi by se zlobila. :grinning:
Takže s dr. prober, ale myslím, že dospívá a k tomu to patří. :wink:
22. led 2011 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zero ahoj. me zacaly prsa rust pomerne brzy (v 9ti letech) taky jsem tam mela nebolestivou bulku co souvisela se zacinajicim rustem prsou. Dej vedet, verim,ze to bude ok
22. led 2011 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Já mám takovou nebolestivou bulku od malička, neroste, nebolí, prý je to OK. Určitě to bude stejný :wink:
24. led 2011 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojda,
tak jsme dnes byli u dr. a měli jste pravdu. je to zduřelá uzlina a k dospívání to patří. Ale ze začátku mě to opravdu hrozně vyděsilo. Ale co nechápu, proč nám na to dal Framykoin mast. Ale hlavně, že všechno je o.k. Hrozně se mi ulevilo.
24. led 2011 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Myslím, že mastička je nasazená preventivně, aby se náhodou nějak nerozhnisala. Nám dr. žádnou nedala, řekla jen ať sleduji aby se netvořil bolestivý otok jinak máme přít znova na kontrolu, tak asi proto. :wink:
24. led 2011 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj leťím k počítači vyděšená,protože jsem u mého syna kterému je 12 let našla bulku v prsu,na dotek bolestivou.Zítra hned poletíme na vyšetření. Hledám proto tady nějaké povídání o stejném problému,budu doufat,že to nic není. :frowning2:
1. kvě 2013 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
klíííd taky jsem to měla, nalité prsní žlázy, holt už na ní přišla puberta :slight_smile:
1. kvě 2013 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, vím,že mám dotaz asi z jiného soudku ale bulky se to též týče.Asi před týdnem jsem u mé 1,5 roční holčičky našla na dlani bouličku, je taková trochu namodralá. Dr nás poslala na sono a tam mi bylo řečeno, že by to mohl být lipom nebo něco takového, dnes jsme byli u ortopeda a ten řekl, že to ještě neviděl na dlani a odkázal nas na jiného lékaře, že neví zda lipomy se dělají u děti a tak malých. Jsem fakt zoufalá a mám hrozný strach co to může být, nevím zda to není podlitina ale je to na omak tvrdé,nebo tukový vůrustek.Malou to nebolí,prstíky normálně hýbe,když mačkám nepláče a ani mi ručičku nebere tak si myslím,že to necítí. Je to na ručičce na které si saje prstík,nemůže to mít třeba z toho? nevíte náhodou co by to mohlo být? Nesklyšely jste třeba,že něco takového nějaké batole mělo. Prosím o jakoukoliv radu..... mocc děkuji.Anita
2. kvě 2013 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj včera v bazéně jsem nahmatal celkem zajímavou bulku pod pradavkou nevíte co s tím?
16. čer 2013 v 06:03  • Odpověz  • To se mi líbí
mam stejny problem dceri bude 10 v breznu ma bulku na prsu na druhem nic ale ta bulka ji boli
27. lis 2013 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek