• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Časté močení 3letého dítěte. Co to může být?

24. září 2015 
Nás kluk chodí takhle curat každou chvilku pres den snad už od října. V prosinci mel antibiotika na průdušky tak se to na chvíli zlepšilo, ale ted už v tom jede zase znova :frowning2:. Ve školce na procházce vydrží bez curani klidně dvě hodiny a v noci spí taky bez potřeby jít na WC. Moc ma v pořádku, příští týden jde na ultrazvuk ledvin a močového měchýře, pak ještě jedine zkusí pediatr znova rozbor moči a ještě krev na cukr. Spis se přiklání, ze to bude psychického rázu. Snad nám na to pak pořadí třeba alespoň nějaký homeopatika.
17. bře 2015 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lucianas řešila jsem se svou skoro již 4letou dcerou to samé, často chodila na záchod pak dobré a pak zase se to objevovalo občas si postěžovala že ji bolí bříško (nemusí být) dělali nám testy z moči atd.. všechno v pořádku až jsme se dostali k výbornému pediatrovi který to vyřešil jednoduchým řešením - dcera má parazity asi jako 95% dětí jejího věku, dostala tabletu Vermox na přeléčení a je klid.
Doktor říkal že dříve se to školkovým a malým dětem dávalo běžně preventivně 1x za rok.
Paraziti (roupy, škrkavky atd.) mohou dráždit močový měchýř a dítě pak má nutkání chodit pořád na záchod
12. dub 2015 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Me tedkom taky syn ma 4 od druheho dne ve skolce chytil rymu a chodi porad curat.Tak nevim jestli to ma psychikou a nebo z nachlazeni.
6. zář 2015 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@melysa89 to bych řekla, že bude možná spíš to nachlazení. uvidíš, zda to odezní po uzdravení
24. zář 2015 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
musím zaklepat, ale zatím je u nás klid. přešlo to samo. snad to i vydrží
24. zář 2015 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to asi bylo z nachlazeni po 14 dnech to preslo samo.
24. zář 2015 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek