Červené šupinaté flíčky, čím mazat?

maichi
27. pro 2017

ahoj maminky, prosím poraďte nám čím mazat červené flíčky na tvářích, máme to 3. den, nejdříve to bylo jen trochu červené jakoby se poškrábal, a pak 2. den se postižená oblast zvětšila, dnesa jsem mazala krémem Fucidinem, ale teď z toho má spíše šupiny. Poradíte mi, mám namazat ještě jiný krém?? Jsem z toho nervozní. Máme doma ještě Bepanthen, Sudocrem, Excipial, Canesten, Imazol. Děkuji

maichi
autor
27. pro 2017

přikládám fotku

evaaskalova
27. pro 2017

Neni to vysusene z mrazu a vetru? Dala bych ten bepanthen a mazala i pred tim,nez vyrazite ven 🙂

lorrelai
28. pro 2017

Tak nás stejné flíčky trápily zhruba od půl roku asi rok a půl...teď se vytratily, ale nám na to teda pomáhalo sádlo 🙂 hlavně nemazat Sudokremem, ten to ještě vysuší a je to horší (teda aspoň u nás) Dr nám řekla, že je to něco jako atopicky exemek-ale ne nic velkého-jen reakce na nějaké jídlo...Ale z vlastní zkušenosti, nic moc nepomůže-musí to odejít samo...🙂

maichi
autor
29. pro 2017

tak jsme vcera mazala tim Excipialem tak uz to nema cervene ale ty supiny tam jeste jsou, takze snad to brzo odezni, jinak diky holky 🙂

andiienka
30. pro 2017

Na tohle nejlepší Bepanthen sensiderm, mažu tím syna taky od doby, co se mu dělaly tyhle červené suché flíčky a krásně pomáhá..

maichi
autor
2. led 2018

@andiienka dekujeme, flicky jsou pryc. nyni nas spise trapi jiny flicky spise cervene az nahnedle, ktere se zvetsuji, dostali jsme od doktorky Fucidin ale nijak se to nezlepsuje. Zkusime to jeste do konce tydne, jestli to nebude lepsi, tak se stavime u doktorky. Nemate nekdo s tim zkusenost?