• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chrčení v nose bez rýmy. Jak to odstranit?

23. června 2014 
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Nežádoucí reklama.”
3. zář 2013 ve 23:02 • veverka50
to je docela normalni a s timto pocasim se to bude i nadale zhorsovat, zvlhcovat vzduch...koupit zvlhcovacku a kontrolovat vlhost vzduchu doma, nekolikrat denne morskou vodu, vetsinou do potom prestane samo

@tutinek05 to byla tedy blbost davat atb:frowning2:

kdo ma deti trosku starsi juknete na patentnimedicina.cz docela to pomaha
18. zář 2013 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tutinek05 zdravim vas, podarilo se mi nalezt vas prispevek, resim ted uplne samy problem. Uz jsem z toho docela zoufala. Dr nam taky rekla ze to tak miminka maji,ale reseni zadne. Mala chrci a i to zakuckavani u kojeni, jak psala lucisa. Dcera ma 5 tydnu a uz nejake dva chrci. Chtela sem se zeptat na radu, jestli jsem jeste neco nevyzkousela treba. Mam uhanet doktory? Moc diky, Venda
22. čer 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Vendo, to je mi moc líto. Dcerusku mas jeste hodne malinkou, ale me Tutinek chrcel taky takhle od mala. Porad jsem to hrozne resila a byla jsem z toho na prasky. S touto zkusenosti ti mohu jen rici, aby´s vydrzela, protoze se mu nosni prepazka vyvyji a bude jeste nejakou dobu chrcet a to bez ohledu na to, co Ti doktor predepise. Pokud samozrejme nevylouci nejakou alergii nebo nepopise jiny problem. Nicmene ja jsem skoncila tak, ze jsem mu nakoupila leky skoro za Kč 2 tis., mela jsem jich plny suplik a zadna zmena nenastala. Pak jsem si rekla, ze jestli ma na neco "umrit", tak ne na to, ze spolika kila sirupu a prestala jsem mu vsechno davat. Nic se nestalo (nezhorsilo ani nezlepsilo). Tento stav trval zhruba do 1 roku s tim, ze nekdy to bylo horsi (kdyz mel rymu, doslova se dusil) a nekdy to zase bylo lepsi. Kdyz mel rymu, hodne jsme vysavali, pokud to jeste slo (zadni rymu uz nevysajes). Ted je Tutinkovi 1,5 roku a sem tam hodne chrape a chrochta. Doktor nam rikal, ze jsou to nosni mandle a budou asi chtit vytrhnout. Zatim se tomu ale branim a uvidim, co ukaze cas... Jeste mi kamaradky rikaly, at mu strikam morskou vodu, ta mu neublizi a zvlhci mu sliznici, tak to zkus. Jinak si hlidej vlhkost vzduchu v pokoji... Drzim palce. Mej se...
23. čer 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa Ahoj, nemáš na mysli stridor? Podle toho, co píšeš bych to tak tipovala
23. čer 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivonapop jejda, to už vůbec netuším, nevzpomínám si, ale popravdě, tohle slovo mi nic ani neříká, ale já jsem laik :wink:
23. čer 2014 v 19:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek