Co na prdíky přírodního používáte? Nevíte, kde sehnat Sab simplex?

jannin89
9. kvě 2021

Krásný den maminky, prosím co používáte na prdiky? Nemáte někdo na prodej sab simplex? Babycalm jsme měli a vůbec nepomohl. Děkuji

treasurka
9. kvě 2021

Vyloženě přírodní masáž bříška a nahřáté pecičky. Jinak ty kapky to chce nechat delší dobu (cca 5 dní mi bylo řečeno), pak se projeví efekt...

jannin89
autor
9. kvě 2021

@treasurka zkoušíme nahřatou plínku, s nožičkami přitahujeme, masáž mi malá vůbec nechce(strašně pláče a bříškem mi hned uhyba),koupeme také s plínkou na bříšku. Je pravda, že kapičky jsem užívala asi jen 3 dny, přišlo mi že je to ještě horší. Přitom já opravdu jím omezene a každý den to samé 🙆‍♀️

i_vet2
9. kvě 2021

zkuste masážní olej Amálku od nobilis tilia 🙂

treasurka
9. kvě 2021

@jannin89 To tak prostě je, no... Jsou to chudáci, ty mimina, ale někdy se to musí prostě vydržet, po těch 3 měsících by se to mělo zlepšit. U nás ještě pomáhala taková poloha - přehodit přes rameno a plácat přes plínu... BioGaia se taky doporučuje, nevím, jak moc je přírodní, u nás dvěma dětem vyhovovala a jednomu vůbec...

malytlustyhroch
Autor odpověď smazal
Zobraz
aniea
10. kvě 2021

Já jsem dávala před každým jídlem espumisan a jednou denně bio gaiu a asi to pomohlo protože jsme s bříškem moc velké trápení neměli.. Celou moc mi prospala, 9hod v kuse, přes den si občas poplakala chvíli přes den. Takže buď pomohly ty kapky nebo to dcera nějak neprozivala 😀

badyr
10. kvě 2021

@jannin89 u syna mi po x experimentech zabrala biogaia, do pár dnů byl klid a ještě k tomu tejpy na bříško. Teď máme čerstvě narozenou dceru a rovnou jsek nasadila biogaiu a zatím bříško nemusíme řešit.

zrzeckas
10. kvě 2021

Nam stacil kminovy nebo fenyklovy caj u maleho🙂.... Male pomahal taky, ale ta se neobešla bez trubicky, mela slabe svaly, neslo ji kakat, ale na prdiky ji pomohal

anet_98
10. kvě 2021

@jannin89 já jsem si nechala sabsimplex dovézt z Německa. V ČR není k sehnání a nám jako jediný pomáhal. Babycalm nám také nepomáhal - malej měl po něm průjmy a espumisan ho zase zacpával. Nejvíce pomohlo paseni koníčku, před kojením zvedání nožiček, točení s nima jako při jízdě na kole a delší koupel v teple vodě a hlavně aby se tam malej vykopal nožičkama. Ale nejlepší je prostě počkat, až střeva dozrajou a břišní stěna se posilí. Nám to přestalo okolo 4 měsíce

terezia10
10. kvě 2021

Sab se dá ještě sehnat na Slovensku zkus ještě kapky u dr Maxe jejich značku