• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co to je za vyrážku?

14. listopadu 2016 
Prosím o radu, už jsem zoufalá. Malý má vyrážku převážně na nohou a rukách, ale měl pár pupínků i na obličeji a asi 3 na břichu a zádech. vypadalo to jako kdyby prolitl kopřivama, měl to jen na nohou, druhý den přibylo i na rukou a další den v obličeji. Začalo to, jak byly ta vedra a malý se koupal v bazénku a lítal na slunci(takže to má už víc jak týden).V pátek jsem. Byla u dr.,podívala se mu do krku, teplotu neměl, tak mi řekla, že je to alergie na něco… A ať dávám fenistil nebo něco takového. Dávala jsem mu ho 3. dny a pak začala dávat 1/2 tablety Xyzalu(co dostal manžel na kopřivku).No a už se to teda nezhoršuje ale ani nezlepsuje. Napadá vás, co by to mohlo být, za jak dlouhou po podávání leku v pripad alergie by to melo zmizet? popr.kdy zajit znovu k dr? prikladam
27. čer 2013 ve 23:46  • Odpověz  • To se mi líbí
napadá mě, kolem nás se teď mezi dětmi šíří pátá a šestá nemoc ;) osypou se hlavně na nohách, rukách a v obličeji... pro děti to ale nebezpečné není, odezní to samo, jako neštovice... já se o to zajímala víc, protože jsem se podobně osypala na nohou v těhotenství, ale naštěstí nemoc u mě potvrzena nebyla ;)
28. čer 2013 v 01:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Tohle na 5. ani 6. nemoc nevypadá...spíš fakt alergie...zvlášť, když nebyla teplota...může to mít třeba ze sluníčka nebo chloru(nebo kdoví, co v bazénu mohlo být)...zašla bych na kožní nebo na alergologii(nepíšeš, jak je starý)
28. čer 2013 ve 04:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
Je mu 23měsíců.Na tu alergologii bych měla jít hned,nebo ještě počkat,jestli to nezmizí.Nevím jak dlouho v případě alergie vyrážka trvá,tak abych nebyla za hysterku
28. čer 2013 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciezesvetic to je jedno, za jak dlouho to zmizí...pokud je to alergie, chtělo by to zjistit příčinu
28. čer 2013 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
v pondělí pomažu k dr. pořád se to objevuje jinde a chvílema zhoršuje
29. čer 2013 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ja mam to same ziju v angliji a us si stimnevim radi us se mi to rezlezlo po brišku a nohou a strašne to svjedi vdavalasem se s cizincem a musela sem odeslat svuj doklad a mam jen kopiji a nikde mne nechtej zaregistrovat u lekare takže skousim vselijake kremi a us 3 tidni se stim peru a čim dal vic se mi to shoršuje dekuji za radu predem :frowning2:
11. črc 2013 v 19:36  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciezesvetic Máme něco podobného cca měsíc :( . Můžu se zeptat jestli jste přišli na příčinu? A jak dlouho flíčky mizely? U nás to jeden den vypadá, že by už mohly být pryč a druhý den ráno jsou nové a víc... Už jsem z toho někdy skoro zoufalá :(. Ať jí nebo nejí cokoliv pořád je to stejné :unamused:
19. zář 2013 v 15:46  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Nepřišli jsme na příčinu.Dělali nám z krve testy na alergie a není na nic alergický,takže to musela být asi souhra více věcí.Slunce,zažívání a tak.Měli jsme sirup Aerius
19. zář 2013 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý večer nevíte prosím Vás co by to moho být? Bolí to a svědí a nemám to jen na noze a mám i teplotu nepomáhá na to Fenistil a a ni ledování ...Děkuji za odpověd
7. zář 2014 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ja na vsechno davam bio masticku HAVLIKUV PRIRODNI ZAZRAK a v 90% to vzdy pomuze, nase terezka ta ma porad kde co a emilka bude asi po ni vzdy je tim namazu a za par dnu to zmizi. take hlavne zalezi na strave damy, to vidim kdyz jsou u babicky jak najednou se cele osypou...
8. zář 2014 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Maminky, oživuji téma nevíte co by to mohlo být? Má to uz od 6 mesicu ted je mu 9.m. U lekare jsme samozrejme byli, napsal ruzne masticky a pry zkouset co zaber
15. říj ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciezesvetic znistili jste tehdy prosim, co to bylo?
14. lis v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek