Colafit junior na růstové bolesti, máte zkušenost?

sylvinkab
13. črc 2016

Ahoj, psala jsem i do jiných diskusí, ale ještě se mi nedostalo odpovědi. Syn roste a bolí ho nohy, podle doktora se jedná o růstové bolesti. Doporučil nám doplněk kolagenu Colafit Junior, máte s tím někdo zkušenost? Ne že bych o tom pochybovala, už ho máme doma, jen mě zajímá více informací, které se na obalu nedočtu, jako jak rychle to zabere a tak. Děkuji předem. 🙂

petraou
13. črc 2016

Jj tyhle kostičky jsou moc fajn, sama je beru jako kloubní výživu. Co se týká dětí, tak vím, že sestra ho dávala synovci právě nejspíše ze stejného důvodu, jako to bylo doporučeno tobě, a taky to chválila. Optám se ohledně toho, jak rychle to zabírá atd. a ozvu se 🙂 kdyby tě ještě něco zajímalo, napiš mi sem nebo klidně do zpráv 🙂

guinea
13. črc 2016

@sylvinkab O doplňcích nic nevím, určitě na doporučení něco berte, plus k tomu můžeš ještě dělat domácí hoooodně silné vývary (polévky). To je další (a přírodní) způsob, jak dostat do těla kolagen a další potřebné pro růst kostí 🙂

evaheso
23. črc 2016

jo, nám colafit junior hodně pomohl, podle mě zabral rychle - nedokážu říct přesně, protože ty růstové bolesti taky netrvají non stop... a nejspíš to taky bude individuální, zkus zavolat tomu lékaři, tohle by měl asi vědět 😉

21klara21
10. zář 2016

Ahoj, my sme doma začali úživat Colafit Junior uplně ze stejného důvodu. A pomohl! Syn dělá atletiku, tak ho nyní bere i jako doplňěk stravy.

kardol
30. lis 2016

@sylvinkab jak už zde bylo zmiňováno, tak colafit junior funguje. U nás ho berou obě děti na doporučení lékařky každý den po snídani jako doplněk stravy a veškeré bolesti kloubů jsou pryč. Také doporučuji 😎