Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Dítě něco píchlo. Jít k lékaři?

ZdravíLéky
zutinka
2. srp 2020

Zdravím všechny,mám dotazek.Prosim radu,zkušenosti.Ditko ve čtvrtek něco pichlo.Mazeme fenistilem,ledujeme.Dnes to má takovouhle barvicku.Neboli to.Mame pokračovat nebo myslíte jít k lékaři pro jistotu?

leniczka23
2. srp 2020

Já bych šla. Teď na podobnej flek dostala macecha antibiotika.

palja
2. srp 2020

Taky bych šla.

zelenaesmolda
2. srp 2020

@zutinka
ja bych sla,dcera mela takovy flek a dostala atb,taky to bylo po stipnuti komarem.sahni na to jestli je to oproti zbytku kuze horke.

hany84
2. srp 2020

@zutinka Je to kousnutí mochničkou, nejprve to svědí, pak to nabírá takovou barvu. Je to na omak horké. Podávají sena to antibiotika na 3 dny. A ledovat.

zelenaesmolda
2. srp 2020

@hany84
my jsme dostali atb na tyden ale je fakt,ze ji to zacalo mizet velice rychle,za dva dny uz to bylo skoro pryc.nam doporucila dr fenistil jak kapky tak masticku.

zutinka
autor
2. srp 2020

Ja prave myslela,že to zmizí pomocí ledovani,Fenistilu atd...A nic a svedi to.

zelenaesmolda
2. srp 2020

@zutinka
pokud je tam zanet,jakoze na 99% je tak to pomoci fenistilu nezmizi

zutinka
autor
2. srp 2020

@zelenaesmolda co mě zaráží,je že když na to sahnu tak to nebolí a teplé to moc není.Ale zítra ze jsem k lékaři

zelenaesmolda
2. srp 2020

@zutinka
malou to taky nebolelo

zutinka
autor
3. srp 2020

Tak je to alergická reakce.Dal ledovat,kapky Fenistil a mazat Fenistilem.

victress
4. srp 2020

doporučuju Tekutý pudr, dá se koupit v lékárně a kapky Zyrtec, rovněz volně prodejné, Fenistil dle mých zkušeností moc nezabírá

zelenaesmolda
4. srp 2020

@victress
tak fenistil je stejne jako zyrtec antihistaminikum,ono zalezi na ucinne latce 🙂
tekuty pudr se uz dneska nedava ani na nestovice,zpomaluje hojeni

victress
4. srp 2020

@zelenaesmolda mně ho doporučila pediatra, dceři pomohl na štípanec ukázkově....měla ho cca 54 cm v průměru a do 3 dnů byl pryč

Sem začni psát odpověď...

Odešli