Doporučení lázní pro dítě po operaci slepého střeva u 3,5 letého chlapce

rohovsky
8. únor 2019

Dobrý večer mám 3,5 letého chlapečka po operaci slepého střeva ze špatným nálezem a byla nám doporučena lázeňská péče paní primářkou z dětského oddělení. Obracím se na Vás s prosbou zdali by jste mi doporučily vhodné lázně. Operaci máme od 9.1. 2019. Děkuji a s pozdravem Benová

hanih
8. únor 2019

@rohovsky Doporučit lázně bohužel nemohu, ale napadá mě - neměla by vám je doporučit spíš doktorka? Měli jsme v rodině několik případů, kdy byly lázně třeba, naposledy loni, a pokaždé určoval lékař, kam se pojede.

rohovsky
autor
8. únor 2019

Ano paní primařka z dětského nám je doporučila a dětský lékař nám dal na vybranou at se rozhodneme kam. Máme na výběr mezi lázně Belohrad nebo Klímkovice. Nevím jaké si vybrat a kde by to bylo nejlepší pro tak malé dítě.

kkk612
9. únor 2019

@rohovsky Bělohrad nevím, ale Klimkovice jsou zvyklé na malé pacienty. Přece jen se tam léčí malé děti s pohybovými problémy. Horší je spis vzduch tady u nás na Ostravsku :/

m.e.l
9. únor 2019

Klimkovice jsou super. Loni tam byl poprvé můj syn, předtím jsme jezdili do Janských lázní a Teplic, sice tyhle lázně jsou také pro malé děti, ale málo který pokoj je vybavený vlastní sociálkou, což při malém dítěti je k nezaplacení mít svoji koupelnu. Nevím jak Bělohrad, ale Klimkovice mají všechny pokoje s vlastní sociálkou.

rohovsky
autor
20. únor 2019

@kkk612 Dekuji moc za info a právě to ovzduší mě odrazuje od Klimkovic jinak asi dobře lázně dle informací.
@kkk612

rohovsky
autor
20. únor 2019

@m.e.l Hm to máte asi pravdu není nad to mít vlastní sociálku . No zjistím si jak to je v Belohradu . Děkuji moc

m.e.l
20. únor 2019

@rohovsky Zcela urcite mam pravdu. 🤣😂 Mam za sebou od 1,5 roku syna nejedny lazne. . . Ted teda s nim jezdi babicka a vlastni soc. zarizeni si pochvaluje. A tahat sebou dite na zachod, vecer cekat az konecne usne a pak se jit mejt, coz vetsinou bylo tak o pulnoci neb jsem usnula s nim. 😂🤣

kkk612
21. únor 2019

@rohovsky Jan myslím, ze nějaký ten týden v Klimkovicich určitě prezijete, když mají vlastní sociálku. Lázně to jsou opravdu dobré a nejedete si sem léčit dýchací problémy 🙂 Navíc kupodivu letos toho smogu až zas tak moc nebylo a už je konec února, tak teď už to taková krize nebude.

radwanka
28. led 2021

Zdravím holky 🙋‍♀️ Obnovuji diskuzi.
Mám syna právě po operaci slepáku (12 let). Dnes se mě ptal, zda jsou lázně i pro kluky, když já jako malá v lázních byla. Nevíte náhodou? Myslím, že kluci asi nejezdí že?
Děkuji, R. 💜