Eye Q tablety, kolik jich má brát 4leté dítě?

petulka79
17. únor 2016

Ahojky maminky potřebují poradit na neurologii nám doporucili tablety eye q,syn má 4 roky,ale bohužel na krabičce není přesně uvedeno,kolik Ma 4 leté dítě brát,prosím můžete poradit?Mockrát děkuji

dezyre
17. únor 2016

@petulka79 tak zkuste zavolat na neurologii ;) anebo do lékárny. Syn taky bere eye Q, ale v tekuté formě. A dávkování na krabičce je psané. Je zvláštní ze byste to tam neměli.

petulka79
autor
17. únor 2016

@dezyre na krabičce je napsané pro celkové nasyceni organismu podavejte 6 tobolek (2x3 tobolky) denně během jídla,to se mi zdá hodně,doporučené denní množství množství 2 tobolky ale nikde tu není napsaný věk,2 se mi zdají hodně

dezyre
17. únor 2016

@petulka79 mě připadne jestli ty tobolky nejsou pro dospělé. V te tekuté formě jsou vhodné už od jednoho roku. Syn je začal brát v pěti letech a to dávkování ty první tři měsíce bylo šílený. Bral 3x denně 5ml a teď bere už jen jednou denně 5 ml. Pokud to tam nemáte rozepsané tak bych se zkusila informovat na neurologii. Nevím proč vám doporučila tobolky, když se dětem hůř polykají :( me by je syn asi nepolkl.

petulka79
autor
17. únor 2016

@dezyre řekla bud tobolky nebo sirup zvolila jsem tobolky protože je toho víc,jsou klouzave a dají se rozkousnout je to takové malé vajíčko,takže mi s tím problém nemáme,musím se zeptat tedy v lékárně

vcelkalenka
5. bře 2016

@petulka79 Ahoji,dávám synovi tobolky Eye q,ze začátku bral 3 denně a po určité době,teď nevím jestli po 3 měsících,kdy se tělo nasytí,bere 2 tobolky ráno denně.