Foto - je to vyrážka nebo potničky?

ahojcau
30. črc 2018

Ahoj na fotce to neni uplne videt ale dcera ( 7m.) Ma osypane obe ramena..ona je hroznej spocenak takze ma potnicky v kazdym zahybu pod krkem atd..ale tedka to ma hlavne na rukach a nejvic na ramenou ( pritom v tohle vedru je v tilku nebo nahata ) na brisku to ma jen lehounce takovy ťupky..jeste jsme teda dneska byli na prevenaru na druhy davce ( prvni v poho bez reakce a ted teplotu taky nema ) nic zvlastniho taky nejedla...co myslite a pripadne cim mazat ? Diky 🙂

anitttaa
30. črc 2018

naše to má taky, hodně podobné, to bude asi z tepla, Bepanten, Sudokrem bez efektu, od dnes zinková mast.
mastiček je hodně, snad něco pomůže, trochu se bojím ekzému - naše to má v loketní jamce,
na hrudníčku ty drobné...

priefi
30. črc 2018

@ahojcau zkus koupel v cernem caji 😉

kackacerm
30. črc 2018

Já ji koupala v řepkovém čaji a na potničky to pomohlo.;)

kac9
31. črc 2018

Z fotek to jde celkem těžko poznat, ale náš malý má atopický ekzém a vypadá to dost stejně... v létě, jak se kůže potí, je to horší - jelikož se potí po celém svém rozložení, nemusí být ložiska lokalizovaná jen do podpažních a podkolenních jamek, jak je nejběžnější 🙂

ahojcau
autor
31. črc 2018

Holky dneska takhle..co myslite teda ze to je ? Ma to jen na ramebou rukou az po prsty takhle po brise jinde nic

frndafrrr
31. črc 2018

Já bych řekla potničky, skvěle na ně zabírá měsíčková mastička od weledy, doporučili a půjčili nám ji v porodnici a za 2 dny jsme měli z puberťačky zase novorozence. 😀

ahojcau
autor
31. črc 2018

@frndafrrr diky za tip..skusim 🙂 ona je jam jeden velkej pupen 😂

priefi
31. črc 2018

Zkus namazat sudokremem, na ty s bilymi teckami urco ne mesickovou mast, nesmi na to mastne. Pokud nechces sudokrem, tak na bile hlavicky tycinku do usi s lihem

priefi
31. črc 2018

@anitttaa sudokrem = zinkova mast 😉

frndafrrr
31. črc 2018

@priefi měsíčková weleda není jako klasická měsíčková mast, je na opruzeniny, obsahuje taky zinek, určitě se najdou recenze i na potničky.

priefi
31. črc 2018

@frndafrrr to jsem nevedela. Ale treba bepanten se taky nedoporucuje na ty s bilymi hlavickami, ty s bilymi potrebuji vysusit. Ale pokud mesickova od weledy neni masna, tak proc ne 😉

kac9
31. črc 2018

Já bych doporučila na vysušení a hojení ještě imazol, je volně prodejný v lékárně a nám skvěle zabírá 🙂