Gynekologický problém u starší holčičky. Co použít?

12. říj 2023

Dobrý večer maminky. Než se dostaneme na dětskou gynekologii potřebovala bych poradit. Dcerka (9let) má zarudlý poševní vchod. Mazala jsem sudocremem,ale nic moc. Co spíš na to použít? Slyšela jsem,ze se dělají i nějaké oplachy. Za každou radu budu ráda. Děkuji

lv
12. říj 2023

Imazol

zmrzlinka
12. říj 2023

Bepanthen crem.

lv
12. říj 2023

Oplachy v hypermanganu, tedy spíš sedaci koupel, 2x denne na 5min. Ale úplně maličko koncentrovany, voda jen nadech růžové, 2-3 zrníčka na lavor vlažné vody

fyii
12. říj 2023

tohle bych nezkousela, minimalne bych si na detskou gynekologii zavolala, nebo i svemu gynekologovi. Nevim odkud jsi, ale v kazde nemocnici je detska gynekologie a tam te vezmou vzdy. Ja s malou (5) byla min tyden v FN Motol, sice se ceka fakt dlouho, ale pani primarka je zlata. Jen tak neco bych nezkousela, je to mala holka.

jancazao
12. říj 2023

Když měla dcera problémy, řekla nám na dětské gynekologii, že koupele v žádném případě! Dostávají se při nich bakterie z konečníku do pochvy.
Dostali jsme doporučení koupit intimní gel a žehlit spodní prádlo.

autor
12. říj 2023

@jancazao kalhotky žehlím,peru zvlášt bez máchadla,ntimní gel má Julinku. Momentálně má rýmu

ovin
12. říj 2023

U nás tento problém vyřešil Phytiol krém, volně dostupný v lékárně.

veunka17
12. říj 2023

Do flašky od rajecu (aby to mělo takové to sosatko) udělat heřmánkový čaj a po každé návštěvě záchoda tím ostriknout/opláchnout a jemně utřít. Je to přírodní, nic to neudělá... mě to většinou pomůže

autor
30. říj 2023

Tak dnes přišli výsledky stěru. Střevní bakterie. Bude mít čípky. Před tím jsme měli jen mast. Doktorka říkala,že se nemám bát zavést,ale stejně 🤦‍♀️