Heřmánkový čaj na zácpu u 3měsíčního miminka

ancickahyksova
10. bře 2017

Ahojky,zabíral někomu hermankovy čaj na zácpu? Dávám mléko od hipp,bio gaiu a jediné co nám vždy pomůže je až rourka.Chudák to má vždy hrozně tuhé :(

kituska20
11. bře 2017

@barumat ano bohužel :( může se od 3 měsíců. Mojí už jsou dva roky ale zachvilku se narodí prcek a taky bude dostavat🙂. Bereme ho celá rodina🙂 po jinych deckach mela dcera boleni, je hodne citlivá na bříško

kituska20
11. bře 2017

@sisinkaj za to nic nedáte 🙂 kdyžtak odkoupím 😂👍🏻

andrisek123
11. bře 2017

Syn byl sice kojeny, ale do 8 měsíců kakal jedině přes rourku, nic nezabíralo,heřmánek,švestková stáva, rybí tuk...prostě nic. Já z toho byla úplně nešťastná. Teď je mu rok a už několik měsíců kaká krásné sám minimálně 1 denně.

barumat
11. bře 2017

@kituska20 Super, díky moc za tip!

kituska20
11. bře 2017

@barumat není za co! Ať je lépe! My se natrápily s dcerou do jejich 18ti mesicu

barumat
11. bře 2017

@kituska20 ...ještě se sem vetřu - je to ono? Nevidím tu, že je to bez příchuti, a paní tam v poradně radí, jak to polknout, aby to nebylo cítit rybinou, tak mě to trochu mate 😀 https://www.pilulka.cz/mollers-omega-3-natur-ol...

kituska20
12. bře 2017

@barumat to je ono 🙂 narur
Od 3 let je pak citronové 🙂

sisinkaj
18. bře 2017

@kituska20 a kolik je prosím denní dávka?

kituska20
18. bře 2017

@sisinkaj Děti od 6 měsíců do 3 let: 2,5 ml denně, dospělí a děti od 3 let: 5 ml (čajová lžička) denně.
Já davala od 3 měsíců cca 1,5ml

sisinkaj
18. bře 2017

Já mám teda olej jiný ale není na něm právě dávkování a dávala jsem zatím teď 3dny večer 1ml, mám strach abych ho nějak nepředávkpvala 😀

kituska20
18. bře 2017

@sisinkaj neboj déčkem ho nepředávkuješ 🙂

barumat
18. bře 2017

@kituska20 No to je blbost. Vitamíny rozpustnými v tucích samozřejmě předávkovat můžeš, protože se z těla nevylučují močí. Třeba na D od natures aid přímo píšou, že se nemá dávat dětem, pokud za den vypijí 500ml a více UM, protože tam už D je a dost.

kituska20
18. bře 2017

@barumat dobře ale tím jak trpí všichni děti i dospělí nedostatkem bych se určitě nebála. Od Nature aid to taky není čisté déčko. Od Mollers je to čistý rybí tuk žádná chemie