Hleny ve stolici. Řešily jste někdo?

andrea93133
28. únor 2020

Dobrý den všem,
neřešil jste prosím někdo hleny ve stolici u miminka? Malá má 2 měsíce a 3 týdny, krmime sunarem premium a už třetí den kaka i 10x denně (dříve jen 1-2x)a jsou to jen takové stříkance a dost hlenu, někdy jako špenát, pak zase žlutý, zelený.. rýmu nemá, ani zadní si myslím že nemá.. neřešil jste to někdo? Co to bylo nebo by mohlo být?

andrea93133
autor
29. únor 2020

@olga_ jo kéž bych kojila, neudělalo se mi mlíko a to jsem malou prikladala pořád, prsa se prostě nenalily ani trošku a to malá sála nádherně, ale víc jak 5 ml prostě nevytáhla a ani odsávačka nepomohla 🤦‍♀️
@klovalka jo no, kéž bych kojila, to by se zjistilo lépe než na um 🤦‍♀️

andrea93133
autor
29. únor 2020

@slunickovm no já uvidím co mi dr řekne v pondeli, každopádně určitě že zase hystercim, ale už se nenechám jen tak odbýt a nenechám si namluvit že hleny ve stolici jsou normální 😤 budu trvat na nějakém dalším vyšetření..

slunickovm
1. bře 2020

@andrea93133 no takto postupovala pediatricka u prvního mojeho dítěte, ze hleny jsou normální, ridka stolice je normální nalonec to skoncilo krvi a i ta je pry normalni a ja jsem přecitlivělá matka. To uz jsem se nenechala odbyt a sla.na gastroenterologii, kde ihned diagnostikovano abkm. Od té doby zlepseni, ale strasne pomalinku a kvuli znicenemu strevu a neresenemu zánětu netoleroval většinu potravin ☹ . U druhého dítěte jina pediatricka bez toho aniž bych mluvila o prvním dítěti hned pri hlenu a častější stolici ster, pak alergologie a uz v šestinedělí dieta kvuli.abkm. Nenechejte se odbyt. Držím.palce

vendula84
17. dub 2021

@slunickovm My taky s malou od 6tydne jsme byli v nemocnici kvůli tomu, že se kroutí a má hleny a špatně jí, přesně jako Vás,i nás odbyli a dívali se na mě,jako na hysterii,taky jsme měli Nutrilon Alergy care,poslali nás domů,že je vše v pořádku,potom se to pořád takhle táhlo,až to bylo tak jako u vás 10krat denně hleny,zelený průjem,nakonec už přestala úplně i jíst a poslali nás do Brna do nemocnice,ale to už měla malá 4mesice a šíleně velký žaludek,to v Brně okamžitě nasadili neocate a léky na střevo a potvrdili těžkou alergii na mléko, ještě vůbec nechápali,proč už to někdo neřešil dřív,malá se strašně trápila,ji se ten Alergy care neštěpil,a zůstával v žaludku,no hrůza, proste se fakt nenechat,jo a testy z krve jsme měli negativní,takže proto to nikdo neřešil,ale měli ji udělat aspoň ultrazvuk,aby to zjistili a ne že dítě nejí,to děti delavaji a vy jste hysterka,tak to bylo řečeno i mě 🤦🤷