Hnisání po náušničkách. Jak dceři ulevit?

petronilla
13. črc 2008

Holky,mám prosbu,v pátek nám dali náušničky,dr.nám řekla,že stačí jen čistit lihem-s Framykoinem prý nemá dobré zkušenosti,ale dnes to má Adélka kolem dost červené a trošku zhnisané,při protáčení dost piští ☹ ,tak nevím jak jí ulevit.Pokud víte,prosím poraďte,díky!!!!! 🙂 .Nevím,jestli už tohle téma tady není.

janicka.ziv
13. črc 2008

My nechávali nastřelit a poté jsme dali zlaté. Pár týdnl nic a pak jedno ucho začalo taky hnisat. Hnis jsem trošku vymačkávala a mazala framykoinem. Trvalo to tak Týden či dva a najednou to zmizelo. Pak se mi to stalo ještě jednou. A postup stejný. Docela jsem z toho byla neštastná. Doktorka mi řekla, že prý zná případy, kdy to hnisalo i 2 roky po. A prý mazat framykoinem. hodně štěstí a at vás to opustí 😉

ina.b
13. črc 2008

Nám sestřička po nastřelení náušnic radila otírat heřmánkem (ten vysušuje, tak by měl vysušit ranku, aby se lépe hojila). 1x denně máznout na dírku měsíčkovou mast (ta má hojivé účinky) a náušníčkou tou dírkou jakoby projet tam a zpět, tím se mast dostane i do dírky. A Při hnisání framykoin-mastí 🙂

petronilla
autor
13. črc 2008

Holky díky za rady,určitě zkusím! 😉

svoma
14. črc 2008

Ahoj Petronilla,my měli Framykoin a několikrát denně jsem to měla potírat odvarem z Řepíku lékařského. 🙂

nensy
14. črc 2008

tak mi to čistili jenom lihem a korát když to hodně hnisalo tak framikoin