Horečka. Co by to mohlo být?

syslik91
26. led 2022

Ahoj, potřebuji radu, názor? Před 2 dny měla dcera 38,39. Léky ji to nijak nesnížily. Jeli jsme na pohotovost. Tam na nic nepřišli. Druhý den dcera bez horeček, teplota normální. Test moči u naší dr v pořádku. Dnes zase 38,5. Malé jsou 2 roky. Nemluví, takže vůbec nevím. Chová se, jak kdyby nic. Lítá, hraje si, směje se. Jí normálně ( ona moc nejí, ale jí jako vždy). Co to jako je?

vendelinka08
26. led 2022

@syslik91 a co třeba viróza, nebo zoubky. Pokud je jinak v pořádku, počkej...

vendelinka08
26. led 2022

@syslik91 jinak dceřieky na snižování horecky nedávám, až když ma skoro 39. A většinou druhý den az zreti6 je v pořádku. Na pohotovost nechodím, lokzd nemá jiné problémy, jako bolest břicha, ouška atd.

syslik91
autor
26. led 2022

@vendelinka08 ji a kouse normalne, takze zoubky asi ne. Ani si do pusinky nesaha. Ja jsem na pohotovost volala s tim, ze jsem male dala cipek a vykakala ho, jestli ji mam dat neco a nebo pockat. Oni se mě ptali co ji je, tak jsem jim rekla, ze ma cely den horecky a porad stejne at ji dam, co ji dam a oni, ze mam hned prijet. No stejne nic nevyresili a jeste tam bylo milion nemocnych deti. Ja bych tam jinak nejela.

makovice88
26. led 2022

@syslik91 My to meli ted taky takhle. Jeden den horecka 38,7. Druhy den jen lehka teplota a dalsi den nic.
Ja tomu rikam "zahadna jednodenni horecka". Tchyne rikala, ze to deti nekdy takhle maji. Pokud je dcera v pohode, hraje si a tak, tak bych neresila.

syslik91
autor
26. led 2022

@makovice88 no ale ona tu horecku mela predevcirem, vcera ne a ted zas kolem ni litam a ma skoro 39, tak ja to prave nechapu, proc se ji to vratilo. Ani venku jsme vcera nebyli ani dnes. Kdyby nahodou. Ma klidovy rezim a stejne zas nevim co s ni.

jjasmina
26. led 2022

@syslik91 malé budou 2r a máme 7 nemoc, 4 dby horečky a vyskakaly ji vridky na rtech, jazyku, mrknete do pusy

syslik91
autor
26. led 2022

@jjasmina tam ji koukali na pohotovosti, ale podivam se. Mala mela teda 6 nemoc jako mimco. Tak jestli je i 7. Me zarazi, ze vcera byla uplne bez teplot

mirin89
26. led 2022

U nas se takhle projevovala sesta nemoc, par dni horecky, pak horecky ustoupily a malá se osypala.

mirin89
26. led 2022

Ted koukam, ze uz pisete i o tech cislovanych nemocech. Mala mela tu sestou nemoc 2x, ac by to pry melo byt jen jednou a dost. A podruhé byla teda vice osypana, takze je mozne, ze to chytla znovu kvuli slabemu prubehu. Prvne ji mela v pul roce, podruhe nejak kolem dvou let.

jjasmina
26. led 2022

@syslik91 naší malé taky nic nebylo, musíte mrknout baterkou, ty vridky ji vyskočili až po teplotach, my byli u dr, strašně plakala, bolavá celá pusa

syslik91
autor
27. led 2022

Vcera vecer zacala mala zvracet. Zvracela asi do pulnoci. Od rana zas bez horecek uplne v pohode. Nechapu vubec nic