Jaké kapky do nosu jsou vhodné pro malé miminko?

adelkawe
30. črc 2019
Uživatel adelkawe je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od adelkawe.

Jaké kapky do nosu byste mi doporučili u malyho miminka? V noci se mu špatně dýcha.

pe_tu_ss_ka
30. črc 2019

@adelkawe asi jen mořskou vodu, a pak libenar jsem malému dávala a měl vyvýšenou matraci klínem, kde měl hlavičku.

terkapali
30. črc 2019

Mají nasivin, používala jsem + proplachovala mořskou vodou

zuzkabrhelova
30. črc 2019

@adelkawe měli jsme násilím, sterimar (mořská voda) libenar + vyvišena poloha

zuzkabrhelova
30. črc 2019

@zuzkabrhelova nasivin

petulejan
31. črc 2019

Vincentka,namocim uchostour a vytru nosik.

terkatqe
1. srp 2019
Uživatel terkatqe je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od terkatqe.

Ja používala kapky Sterimar bebe na ucpaný nos. Má i uzpusobenou bezpečnou trysku pro nejmenší děti. Mužete se podívat zde https://sterimar.cz/sterimar-bebe-na-ucpany-nos

hanickaver
6. srp 2019
Uživatel hanickaver je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od hanickaver.

Já sem spokojená s mořskou vodou , hlavně na tom nevzniká závislost jako u jiných chemických kapek a neničí sliznici. Používáme kapky Sterimar.

hanulkaha
6. srp 2019

Kdyz bylo treba, prokapla jsem Libenarem... Pokud se ale mimcu špatně dycha v noci a neni to zpusobeno rymou, bude delat neplechu suchy vzduch... Hodte pres bok postylky na noc mokrou plenu, dělám to také tak 😉

kuliseks
6. srp 2019

Mala miminka jeste dlouho po porodu muzou jakoby “chrochtat” ze zbytku plodove vody. Doktorka nam dlouho rikala, ze jen morska voda jim patri do nosu. I ted v roce a pul mel maly rymu a davala jsem jen sterimar a teklo to dobre pak. Az ve trech letech starsimu synovi jsem dala olynth pro male deti, kdyz mel rymu vetsi a hlavne dlouho. Doktorka mu predepsala nejake orl kapky do nosu. Ale u miminka teda nikdy nic