Je normální, když mimino po nemoci spí více?

luthien.k
11. bře 2010

Malej byl před několika dny nemocný, měl vysoké teploty, průjem a poté se osypal, tak dr. diagnostikovala šestou nemoc... Od té doby je jako vyměněný co se týče potřeby spánku. Spával tak 10,5 - 11 hodin v noci a necelé 3 hodiny přes den. Teď spí v noci 12 hodin a přes den 3,5 hod., přitom i dvě hodiny v kuse, což předtím nikdy...
Máte podobnou zkušenost? Myslíte, že je to tím, že tělo po nemoci regeneruje a pak se to zase upraví? Mně to samozřejmě nevadí, že víc spí 😀, ale prostě jestli je to normální...

kveluse
11. bře 2010

já bych to neřešila. může být ještě unavený po nemoci, ale taky si děti po nemoci mnohdy mění režim.... Mohlo to přijít i bez nemoci 😉

crca
11. bře 2010

Luthien,my máme to samé 😀 v pátek v noci 40horečky,v pondělí se osypala,a od toho pátka je holka pořád unavená,bledá,kruhy pod očima,problém je v tom,že ona teda nespí 😠 spí mě 2x denně 20 min,v noci se budí řevem......,myslím si že je ještě po té nemoci opravdu unavený a dává se do kupy 😉

berus222
11. bře 2010

my sme mali to isto po 6. chorobe. viac spal asi 2 tyzdne a zase sa vratil do svojho normalu ☹

luthien.k
autor
11. bře 2010

Tak to jsem ráda, že je to normální, méně šťastná jsem z toho, že se to zase vrátí do normálu 😀

zajdla
11. bře 2010

Mám 4 letou dceru.A když je po nemoci,tak je taková unavená,chodí dřív spinkat apod.Je to normální.rekonvalescence trvá i 14 dní. 😀 😉

beruska2x
11. bře 2010

luthi... je urco, me ted malej i polehava pres den a to mel "jen" prujem a rostly mu zuby - bez teplot... normalni spal tak hodku a ted i 2,5 😲

editah222
11. bře 2010

Moje malá má "jen" rýma a včera spala přes den vkuse 6hodin!! A večer pak normálně usnula jak je zvyklá a spala svých 12 hodin s přestávkama na kojení a odsávání 🙂
Já jsem z toho taky byla nervozní a chodila jsem ji každou hodinu kontrolovat, ale byla OK, proostě jen potřebovala odpočívat.

pikusa
11. bře 2010

Tak Matyášek měl zase laryngitidu,ještě není ve své kůži a taky víc spí...
Po 6.nemoci to bylo to samé...

crca
11. bře 2010

Teda to spaní vašich dětí vám závidím 😀 Pořád čekám,že budou spát aspoň po obědě 2 hodiny a nic,jo,na mě by spali i celý den,ale se dvěma to prostě nejde a než aby si lehli sami a spali,tak to budou radši 2 hodiny řvát 🙄
Je pravda,že když měl Maty taky laryngitidu a byli jsme v nemocnici,tak tam spal i 3 hodiny v kuse 😅

beruska2x
11. bře 2010

crca neboj, je to i u ostatnich casove omezene a prejde to 😀 nas je jinak schopnej spat i pul nebo 3/4 hodky ale nejdćasteji tu hodinku jo...

ava
11. bře 2010

holky, buďte rády, že vám spí aspoň v noci! U nás jsou poté, co měl několik dní průjem a ze začátku i zvracel, noci za trest! Dnes byl od 1 do 4 vzhůru a řval! Pořvává i přes den, ale pospí si.
Myslíte, že je to normální? On jindy sice v noci vstává mockrát, ale neřve nebo jenmálo, teď řve i po kojení, když ho nosím, skáčeme na baloně, v posteli s náma, pořád...

luthien.k
autor
12. bře 2010

ava, no nevím, to už je divné, když už mu nic není... Já bych to asi zkonzultovala s pediatrem 😉

ava
12. bře 2010

no jo, už jsem tam byla a má tu šestou nemoc. Tak se asi necítil ve své kůži. Každopádně mi za ten týden nemoci zhubl 0,5 kg, je jak tyčka 😒

luthien.k
autor
12. bře 2010

ava, chudáček... 😒 To my jsme neměli takový hrozný průběh, nezvracel, jen měl průjem a horečku...

germik
12. bře 2010

no my mame to isté, malá mala ešte do nedele atb a odvtedy mi spí celú noc a 2x po 2 hodiny cez den 😨 Tak sa teraz možem vykoníkovat k smrti 😀

luthien.k
autor
12. bře 2010

Že jo, já se taky můžu vykoníkovat dosyta 😀

kadlecova.misa
13. bře 2010

Lut, tak ať jste brzo fit!! 🙂