• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je normální, že mi kojenec kaká pěnu?

11. července 2013 
Ahoj, mam doma 7 - týdenní holčičku a zacla mi misto normálního kakani kakat pěnu. Barva stolicky se nezměnila jen je proste peniva. je to normální ???
10. črc 2013 v 15:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem ještě neslyšela...poradila bych se s dr.....
10. črc 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsme občas měli. Střeva se prostě musí naučit trávit. U nás to ráno odeznělo, někdy to může ale znamenat potravinovou alergii nebo mimimu v potravě něco nesedí.
10. črc 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nezačla jsi třeba přikrmovat sunarem?
10. črc 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dcera to občas měla taky. Nedávám jí - sobě, mléčné výrobky.
10. črc 2013 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano taky to občas máme a zrova dnes, a dneska zase pláče a bolí ji bříško, ta pěna je, že má hodně bublinek a nadýmá ji, jen jsem ještě nepřišla z čeho, je fakt, že se prostě nehlídám a jím všechno.
10. črc 2013 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme to měly taky. Ale teda bez bolení bříška, jen prostě trochu napěněné, ale přešlo to.
10. črc 2013 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Napěněná stolice je známkou horšího trávení a vstřebávání v tenkém střevě, nemyslím si, že by to mělo být normální. Může to být problém s bílkovinou kravského mléka, ale i něco jiného.
10. črc 2013 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
normalni to rozhodne neni,pokud ma mala jeste dalsi potize jako napr. silne koliky,muze to byt priznak alergie napr. na bilkovinu kravskeho mleka..
10. črc 2013 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
To muze byt znamkou potravinove alergie. Vynechej mlecne vyrobky.
10. črc 2013 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemusíte se znepokojovat, to je normálni :wink:
10. črc 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se mi to u 5ti týdenní holčičky objevilo - jak holky píšou - může to být jeden z příznaků alergie na kravské mléko, já zatím pozoruju - nechávám jí hodně rozbalenou, abych viděla jak kaká - a zatím se to lepší, vynechání mléčných výrobků nechávám, kdyby se objevilo cokoli dalšího - zahlenění, hleny ve stolici, zelená barva a tak - a začala jsem dávám probiotika, to může jen pomoct - jinak doporučuju si tu najít diskuze
10. črc 2013 ve 21:07  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj maminky,chtěla bychse zeptat,mám 4měsíčního broučka a on mi kaká řidčí stolici zbarvenou do zelena,někdy min někdy výc,někdy řidčí,někdy hustější a nechce mi moc papat mléko,přitom mi krásně do tet papal a přibíral,nevíte některá co by to mohlo být? :frowning2:
11. črc 2013 ve 20:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek