Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kam do lázní s ročním batoletem?

billi
13. kvě 2015

Pěkný večer, nevíte, kam vezmou na léčení do lázní roční batole? Synovi je 10 měsíců a od ledna zatím nekašlal asi 2 týdny. Dětská doktorka i alergolog doporučili lázně s tím, že nejlépe v září. Jaké máte zkušenosti? Kde berou takto malé děti?

sametacek
13. kvě 2015

Od roka a pul berou Lazne Kynzvart. V zari tam jedu. Mozna tam cinknete, jestli by vam nevzali o trosku mladsi dite http://www.lazne-kynzvart.cz/cs/

kopretina3
13. kvě 2015

Děti od jednoho roku berou v dětské léčebně ve Cvikově a v Olivově léčebně v Říčanech u Prahy. Děti od 1,5 roku berou v Lázních Kynžvart a v Luhačovicích.

billi
autor
14. kvě 2015

A nevite, jaky je ten Cvikov? Do Rican nechci, bydlime asi 30 km od nich. A jaky je rozdil mezi laznemi a lecebnou?

kopretina3
15. kvě 2015

Na lázně se vypisuje jiný formulář než na pobyt v léčebně. V lázních je víc procedur než v léčebně - narozdíl od léčebny jsou tam koupele v léčivé vodě. V léčebně ve Cvikově jsou inhalace, , sauna, vířivé koupele, skupinové cvičení. Diskuze o této léčebně je na serveru Emimino.cz. Léčebna také pořádá výlety do okolí.

glimmer
10. čer 2015

Od roka berou v dětské léčebně v Bukovanech ... my tam byli na jaře 7 týdnů a spokojenost

billi
autor
10. čer 2015

@glimmer už máme zajištěný Cvikov.

cacenka_d
17. pro 2015

@glimmer Nejaky typ co vzit sebou? Jedeme tam v unoru nejspis 🙂

kopretina3
17. pro 2015

Plavky, pokud má dítě pleny, tak pleny+pleny do vody. V lázních by měla být i kuchyňka s mikrovlnkou, kde můžete např. ohřát pro dítě mléko.

kopretina3
17. pro 2015

A léky, které dítě užívá, a léky na teplotu, na kašel. Dítě když onemocní, tak léky v lázních dostane, ale maminka obvykle ne.

cacenka_d
17. pro 2015

@kopretina3 To vezmu rychlovarku malou, bych asi nedala mliko do mikrovlnky 🙂 Dekuju ja ji koupim jeste plavky neprotekaci to me pako nenapadlo, hlavne, ze ma normalni, ale k nam do bazenu je mi to jedno 🙂

@kopretina3 Tyhle zasoby mame vsude sebou 🙂 Hplky nastesti teda nemaji noc co by trvale uzivali, ale takovy difuzer budu muset vzit, pocitam ustredni topeni a to bude prvni velky problem 🙂

kopretina3
17. pro 2015

cacenka-d - kam pojedete do lázní?

kopretina3
17. pro 2015

aha, četla jsem, že jedete do Bukovan

hojda
17. pro 2015

Malá kašlala půl roku po zápalu plic, pak jsem jí vzala k lékařce tradiční čínské medicíny a byl klid. Zkuste Mišpulníkový sirup na kašel a omezit mléčné výrobky.