Kapky na prdy až po jídle?

cherrinka87
10. zář 2017

Ahoj maminy,

Chtela jsem se zeptat na zkušenosti. Dávala jsem malé infacol před krmením (má mesic), ale poslední dobou ji ho dám a začne se v půlce flašky kroutit (Um) , začala jsem ho dávat tedy po jídle a je klid a přijde mi, že se pak lépe vyprdí. Přijde mi to i logičtější, že ty kapky posbiraji ty bublinky co spolkla. Co vy na to? 🙏🙂 .

pucmelinka
10. zář 2017

@cherrinka87 mne se malej taky kroutil pri jidle,menili jsme UM...s kombinaci s biogaiou se to zlepsilo,nebo i rustem malyho...

cherrinka87
autor
10. zář 2017

Me prave vypije všechno, když dam kapky az po. Asi ji to děla uz neplechu během jídla v brisku. Bio gaiu dávám teď třetí den.

kexina
11. zář 2017

Nám dělala problémy právě ta BioGaia. Koupila jsem jiné, dávala je po krmení a byl klid.
Jinak se nám osvědčil i obyčejný termofor na bříško.

cery26
11. zář 2017

U nás taky Biogaia dělala extrémní problémy. Nejvíce pomáhalo teplo na bříško a vydržet.

pucmelinka
11. zář 2017

Nam biogaia zabrala az po temer trech tydnech...malymu bylo hur po espumizanu a tech druhych kapkach...
Navic.byl problem i v UM...

pucmelinka
11. zář 2017

Byli jsme i ma sonu briska...kvuli bolestem hodne plakal a navic je od narozeni blici...

cherrinka87
autor
12. zář 2017

Taky se mi zda, ze BG děla problém. A tak jsem si je dala dneska taky. A pěkně mě nadymaji!! A prdy moc nejdou ven - pardon za popis. Ale co to musí byt pro malou za bolesti. Takže já je Menim zpět na swiss a uvidím. Protože mi tedka proplace skoro cele dny.