Kapky Sonno, máte zkušenost?

sarka369
20. únor 2017

Nemate někdo zkušenosti s kapkami SONNO pomaháji usnutí a nepřerušovanemu klidnému spánku. Nikde jsem nenašla žádném recenze. A zajimaji mě Vaše názory.

terezababy
13. bře 2017

Ahojky , tak mi to nedalo a kapky jsem objednala, také jsem nenašla zadne recenze ... takže dnes jsem je dala malé do mlicka a jsem zvedava , jaka bude noc ... pak dam schválně vedet ... sama jsem zvedava 😴👶

terezababy
14. bře 2017

Tak v předešlé noci ,žádná změna ... uvidime dnes .. jestli bude nějaká změna 🙈

amaliev
14. bře 2017

@terezababy dejte vedet zitra! A date to do mlicka pred nocnim spanim?

sarka369
autor
14. bře 2017

Ze dne na den to asi nebude funavovat. Chce to trochu více dní.

bachovy_esence_poradna
14. bře 2017

@sarka369 dle složení kapek Sonno by bylo mnohem levnější uvařit meduňkový čaj, výsledek bude zhruba stejný 😉

jinak u potíží se spánkem hodně záleží PROČ se dítě budí nebo hůře usíná...
můžou tam být různé důvody a ne vždy pomůže tlumení nervového systému...

např. pokud dítě potřebuje z nějakého důvodu hodně blízkost maminky...
pokud má noční můry...
pokud dítě trápí zoubky nebo bolesti bříška...
nebo pokud se zatím nenaučilo jak se zklidnit a usnout a spát v kuse do rána

V takových případech pak místo tlumení mnohem účinnější řešit přímo příčinu buzení...takříkajíc změnit to co toto způsobuje, změnit návyky a vnímání... to je nejlépe možné přes Bachovy esence.... případně přes homeopatika (konstituční)

sarka369
autor
20. bře 2017

@bachovy_esence_poradna zuby nas netrápí, noční mury taky nemáme, bolesti taky ne, blízkost mě má spímě spolu v posteli, koncem 4 měsíce mi spala cele noci, a pak od 10 zlom a budi se 2-3 za noc hlad to není odmítá mleko. Homeopatika nechci

bachovy_esence_poradna
20. bře 2017

@sarka369
pokud nechcete řešit homeopaticky, tak pak přes Bachovy esence
(to nejsou homeopatika jak se řada lidí mylně domnívá)

lze také kombinovat s bylinami, ty ale pomohou dočasně jako podpora... u dětí bývají méně efektivní, protože u malých dětí je příčinou poruch spánku hodně vyžadování maminky, noční můry, případně potíže s trávením atp.... tam bohužel klasické byliny až tak nepomohou (tam je efekt založený na tlumení nervové soustavy)