Kolik hodin prospí 14měsíční dítě?

calvac
13. dub 2019

Syn spi cca 12 hodin v noci bez probuzeni. Pres den dvakrat - jednou dve hodiny, podruhe hodinu. V mezicase se zda byt unaveny, obcas polehava,pak si zase hraje,leze atd. Chutna mu enormne. Krevni testy mame ok, delali i stitnou zlazu a dalsi. Jinak je velky pohodar,malo se vzteka, je temer stale spokojeny, minimalne place. Kolik hodin spi vase stejne stare deti?

calvac
autor
13. dub 2019

@calvac Zapomnela jsem pripsat, ze se chystame na alergologii,jestli unavu nezpusobuje alergie.

treasurka
13. dub 2019

@calvac Naše děti cca 12 vnoci (taky bez probuzení) a přes den cca hodinu dopo a 3-4 po obědě.

jade85
13. dub 2019

Nepřijde mi to nějak extrémně moc. Můj syn spí v noci taky těch cca 11-12 hodin, i když se teda budí tak 2x-3x a přes den dá tak 1-2 hodiny. Takže ten jeden hodinový spánek máte oproti nám navic, ale to zas takový rozdíl není. Syn už teda chodí a je hodně aktivní, přijde mi, že dobře spí právě díky tomu.

bonavoxa
13. dub 2019

Syn spí v noci 12 hodin v kuse, přes den, když jsme doma, tak i dvě,tři hodiny po obědě. Druhý spánek si zrušil. Když jsme venku, v kočárku nebo v autě, tak spí jen hodinu a pak jde třeba ve 20 hodin spát. Celý den lítá jako zběsilý, tak si myslím, že spinká tak akorát.

calvac
autor
13. dub 2019

@treasurka Aha, diky.

calvac
autor
13. dub 2019

@jade85
@bonavoxa Nas syn je prave hypotonicky. Zatim leze obstojne po ctyrech,jeste nikdy nestal,nechodi. Jsme tedy i v peci neurologa.

treasurka
13. dub 2019

@calvac Naše prostřední taky ve 14 měsících nestála, chodit začala v roce a půl. Lézt začala v 9 měsících. A spala stejně. ..

calvac
autor
13. dub 2019

@treasurka Dekuji za uklidneni. Ja si kolikrat myslim kdovi co. Obe nase deti maji zdravotni problemy,tak mam obavy. Diky.

treasurka
13. dub 2019

@calvac Nemáš zač. Je fajn, že chodíte na neuro, kdyby něco, tak se to podchytí...

bonavoxa
13. dub 2019

@calvac Aha. Tak pro jistotu si obejděte všechny odborníky, ale jsou děti, které jsou spací. Taky jsem jednu dobu řešila, jestli nespí moc. Ale ted mi to přijde akorát. Starší je taky hypotonická, ale nespavec, ta snad ve 14 měsících nespala přes den vůbec. Je jí šest, občas si zakopne i o vlastní nohy, ale spí celou noc...tak od čtyřech let. Co dítě, to originál. A mám to úplně stejně, řeším úplně všechno, každou odchylku.

mi35
13. dub 2019

Dcera, 14 m., spí v noci 10 h v kuse, přes den 2x denně - celkem asi 3 h. Mimochodem také je velký jedlík, ale pohodarka není - je hodně živá a vzteká se dost.

hany_bany
13. dub 2019

Syn 15 m spí cca 11 h v noci, do toho se asi 5x vzbudí, a přes den spí 1-2 h. Dneska spal 2x cca 30 min, tak snad to bude zítra dohánět. Já chci taky spavé dítě 😀 teda nechci se rouhat, jsem ráda, že je zdravý a doufám, že váš malý bude také v pořádku. Co se týče spánku, každé dítě je jiné 😉

calvac
autor
13. dub 2019

@hany_bany dekuji 🙂 🙂

konidana
14. dub 2019

Syn spal cca 12h v noci a 1 az 2h pres den. Dcerka max 9h v noci a max 1h pres den. Po 1 roce , v noci se budili min.2x