Kombinace - Stoptussin a jitrocelový sirup

sabor
12. pro 2015

Ahoj holky.. kombinujete některá stoptussin a jitrocelovy sirup? Jestli ano, v jakých i ntervalech? děkuji 😉

luciamala1979
12. pro 2015

ráno a na obed jitrocelový sirup, na večer stoptussin.. alebo len ráno jitrocel a večer stoptussin. ALe pokial kašel trvá, stoptussin je aj na suchý aj na vlhký kašel, tj nič sa nedá pokazit pokial "tolerujete" ze je to liek. pozor, myslím, ze sa moze používat len 5 dní. Inak na kašel zaberie aj fenistil, proste to utlmí zníži, na noc..

lajla
12. pro 2015

Určité nekombinovat

lajla
12. pro 2015

@lajla pouze v případě pokud je kašel přes den vlhký a na noc suchý budící...to přes den jitrocel a na noc stoptussin... Ale ne to chemie.zkus lotosový kořen ...viz další info na netu.fenistil bych nedávala má nedobré účinky na srdce. Super zabírá drosera 30 na suchý

luciamala1979
12. pro 2015

@lajla v jakém smyslu na srdce?

lajla
12. pro 2015

@luciamala1979 může způsobovat poruchy srdečního rytmu...ono se to normálně nedozvís, ale moje malá trpěla na Zapaly plic cpali do ní chemii horem dolem a stejně se nic nelepsilo.měsíc co měsíc jsme trávili v nemocnici..na dr jsme se vykaslali dali se úplně jiným směrem začala jsem se pidit,více zjišťovat a "léčit" jinak a jsme v pohodě

luciamala1979
12. pro 2015

@lajla mám podobný problém s mojou dcérou. Nejde o srdce ale o chémiu, ktorá proste nezaberá a lekári začínajú byť povedzme nie bezradní, ale bez riešenia. A tak stále dokola sa nám opakujú nemoci. SMiem vedieť akou konkrétne cestou, cez koho, kontakt?

hojda
12. pro 2015

U nás největší objev na kašel je mišpulníkový sirup, jde na suchý i na zahlenění, třeba I v noci na dráživý kašel. A nám opravdu funguje. http://www.prodejnabylin.cz/sirup-a-napoj/418-m... Stoptussin u nás nezabíral vůbec. Nedám na něj dopustit. Jinak minulý rok mi malá 6 měsíců prokašlala. V létě měla zápal plic a od té doby stale jen kašel. Být to na lékařích, až je na kortikoidech, toho jsem se hodně zalekla a rozhodli jsem se pro tradiční čínskou medicinu, která pomohla. Každý měsíc postupné zlepšení a neustáleho kašle se zbavila (klepu to). Je to i o úpravě jídelníčku (vynechat mléko, omezit sladké).

luciamala1979
12. pro 2015

@hojda u druhého dítka tiež nie stoptussin, ale sinecod áno, ale ten je prý silnejší. Zase chemie no

lajla
12. pro 2015

@luciamala1979 MUDr. Strnadelova... Jezdime za ní do Zlína... Dala nám do kupy tři děti plus kniha radost ze zdravých děti...ta strava je důležitá leč je pravda že s dětmi naucenymi na jiné jídlo je to boj☹ koukni na institut celostní medicíny

hojda
12. pro 2015

@lajla O Stranadelové jsme jeden čas taky uvažovali, ale to omezení jídelníčku je tam opravdu hodně striktní, já mám děti hubeňoury nežravce, takže jsme se nakonec rozhodli pro tu TČM.

lajla
12. pro 2015

@hojda nelze to úplně dodržovat... Škola,školka...ale manžel mě sestry má roztroušenou sklerózu a po doktorech kteří ho zhuntovali ho dávala do kupy a je na tom tak že již nemá příznaky této nemoci...pro dr nepochopitelné... Ale on je striktní makrobiotik...a jak jsou výsledky nakoplo nás to a šli jsme tímto směrem
Pracuje i s tčm mimo jiných...

hojda
12. pro 2015

@lajla Já měla právě známé, kteří u ní byli s dětma a ty to právě dodržovali hodně, začali před Vánocemi, takže tenkrát právě říkali, že je to docela peklo. U nás naštěstí stačila méně razantní úprava jídleníčku.

lajla
12. pro 2015

@lajla jj je to peklo a velká disciplína...super že Vám to pomohlo!!! My se snažíme dodržovat hodně věci vše opravdu nelze ale i tak to staci.tuk tuk tuk